Центр ресоціалізаціі наркозалежної молоді Джерело
Наркоманія в умовах війни
Якщо війна причина зла, то світ буде її сціленням
Марк Ф. Квинтилиан
Не секрет, що війна несе не тільки фізичні руйнації, але ще й сприяє розкладу моральних цінностей, соціальних засад, духовної цілісності.

Безліч людей під час військових дій страждають цілою низкою тривожних розладів особистості. Все це, підштовхує людину шукати шлях уникнути травмуючих подій, які ранять свідомість.

І якщо вчасно не надати постраждалому психологічну допомогу, не надати належної підтримки, то велика ймовірність того, що він знайде її сам, звернувшись за допомогою до пляшки чи наркотику.

На певному етапі - це допоможе вийти в інший стан реальності, щоб не відчувати біль війни. Але, незмінно призведе до ще страшніших особистісних руйнувань.

Разом із війною, до будинку кожного українця стукає ризик стати залежною від хімічних речовин людиною. Тому не можна ігнорувати насамперед своє власне психологічне здоров'я.

У ці лихоліття ми повинні ставитися з терпінням і розумінням до своїх близьких, і вчасно звернутися за допомогою до професіоналів.

Берегти себе та своїх рідних – це завдання номер один для всіх усвідомлених людей нашої країни. Це наш перший фронт - наша сім'я!