Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
КОРИСНІ
МАТЕРІАЛИ
На цій сторінці ми зібрали добірку корисних статей, прямих ефірів та матеріалів, що більш детально розкривають тему нашої роботи та її цінність
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
|Вчимо залежних планувати.
Уявіть собі людину, яка ніколи раніше не планувала і навіть не замислювалася про те, що своїм життям можна керувати. Наркозалежні та алкоголіки — це люди з дуже маленькою відповідальністю, вони «пропалюють» життя. Дорогоцінний час буквально протікає у прірву крізь їхні пальці.
Наркоман може бути тверезим лише якщо він буде успішним. Нам доводиться вчити хлопців із нуля навичкам успішних людей. Одна з цих навичок — планування, зокрема свого особистісного зростання.

У кожного з хлопців є план, яким вони рухаються за програмою. Безперечно, цей план узгоджується з провідним консультантом. Мета велика і здається не реальною у досяжності, але ми ділимо її на частини та почасти. І так, рухаючись невеликими кроками, людина приходить до завершення свого величезного завдання.

Крім того, ми вчимо складати ментальні карти, шукати ресурси, планувати ХСР. Вивчаємо модель Діснея та багато іншого. Так, непомітно вони стають успішними, а тверезість приходить як побічна дія програми реабілітації наркозалежності молоді Джерело.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних