Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
КОРИСНІ
МАТЕРІАЛИ
На цій сторінці ми зібрали добірку корисних статей, прямих ефірів та матеріалів, що більш детально розкривають тему нашої роботи та її цінність
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
|Ціль - тверезість!.
Залежна від наркотиків людина має лише одну мету — змінити свій стан і піти за допомогою наркотиків від реальності. Навіщо це йому?
Відповідь на це питання криється у його минулому. У цій статті я не ділитиму залежних і незалежних, бо механізм працює однаково, різниця лише в тому, що залежний ховається від реальності за пляшкою горілки або скруткою «марихуани», а інший ховається за своїми виправданнями.
Ціль - тверезість від ілюзій, головне завдання.

Вся відповідальність за те, що з тобою відбувається, лежить лише на одній людині… Так! Правильно, - це ти! Безцільне життя призводить до результату, який не тобі потрібний, він не твій, ти його не хотів. І ми маємо тисячі розбитих сердець, нещасливих і пригнічених людей. Мене часто запитують: «Як поставити ціль?». Діти, все просто. Згадайте про що ви мріяли, чи не можете? Почніть із чогось маленького. Маленькими кроками до великих звершень! Апетит приходить під час їжі. Візьміть щось мале і реалізуйте і мета оголить себе. Дія породжує мотивацію.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних