Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ДЖЕРЕЛО
|Центр ресоціалізації наркозалежної молоді.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
На околиці села Осетрівки, неподалік лиману, знаходиться Дім, де люди змінюють своє життя. Це центр ресоціалізації наркозалежної молоді «Джерело», де мешкає близько 20-25 осіб. Молодих людей ніхто не тримає силоміць, вони живуть у Домі за власним бажанням.

З учасниками програми постійно працюють психологи-консультанти, проводячи різні інформативні групи, де хлопц та дівчата і по-новому усвідомлюють себе. Крім того, проводиться індивідуальна робота з кожним учасником програми, де займаються внутрішньоособистісним зростанням, прийняттям та розумінням того, що з ними відбувається, зміною моделей поведінки, загальним коригуванням особистості.

В Домі учасники програми повністю самі обслуговують себе: готують їжу, прибирають, стежать за собою, кожен має свої «відповідальності», які вони контролюють. Але головне – допомога один одному. Діти мають сімейні взаємини, і вони разом напрацьовують такі цінності як тверезість, сім'я, дружба, відповідальність, цінність людського життя.

Дім живе за розкладом, складеним старшими учасниками програми разом із консультантами. До нього включають інформативні групи, спортивні заходи, вокал, відео-групи для загального розвитку та безліч інших груп, спрямованих на пізнання себе або побудову нових взаємин із батьками, чоловіками та жінками.

Вихідні в Домі проходять по-різному, хлопці самі їх планують та організовують. Це можуть бути турніри з волейболу, настільного тенісу, футболу, караоке, різні ігри, від інтелектуальних до розважальних та багато іншого.
Часто проводяться тематичні творчі вечори, де хлопці перетворюються на різні образи, розкривають свій творчий потенціал і можуть уявити свою творчість усім.

Вранці та ввечері в Будинку проходять «поділки», на яких кожен охочий може поділитися зі своїми друзями враженнями про минулий день, думками чи почуттями.

Важливу роль розвитку учасників програми грає наступність. Старші учасники передають свій досвід, набутий за час проходження програми молодшим учасникам. А ті у свою чергу беруть приклад зі старших учасників та випускників, герби які важать у залі та є гордістю всіх мешканців Дому.

Герб – це символ найціннішого, що є у випускників, шлях їхнього відродженого життя. Герби випускників дають надію всім учасникам програми, віру та силу для того, щоб змінювати себе та своє життя, стати тверезим, щасливим та успішним.

Випускники підтримують зв'язок із Домом, а також спілкуються між собою. Створено співтовариство випускників, основною метою якого є підтримка один одного та допомога Дому. Випускники активно займаються профілактикою залежної поведінки, пропагують здоровий спосіб життя у молодіжному середовищі.

За 16 років центр реабілітації від наркозалежності «Джерело» випустив понад 100 хлопців та дівчат, допоміг повернутися до повноцінного життя, стати корисним членом суспільства. Разом із ними повернулися до нормального життя їхні сім'ї, батьки.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних