Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
СВІТЛИЙ ДІМ
|Лікування в Україні.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
«Справжнє призначення людини – жити, а чи не виживати».
Кожен із нас мріє бути вільним, незалежним та успішним. Шлях на щастя в кожної людини абсолютно різний, як і поняття самої свободи теж. У цій статті ми розповімо, що означає «Свобода» для хлопців, які знайшли в собі сили та прагнення змінити своє життя.

На сьогоднішній день, будь-яка людина обізнана про шкоду наркотиків та їх наслідки. Але незважаючи на це число молоді, яка вживає наркотики, стрімко зростає.

Причини вживання наркотичних речовин є абсолютно різними. Хтось хоче відрізнятись від сірої маси суспільства і вважає, що наркотик робить його особливим. Хтось, зіткнувшись із суворою реальністю дорослого життя, не витримує покладеної на нього відповідальності і йде в залежне та порочне коло наркотиків.
Причин може бути безліч, але результат, на жаль, завжди один – смерть. У кращому разі: в'язниця та інвалідність. Не багато хто приходить до усвідомлення того, що їхнє життя перетворилося на спосіб існування та нескінченного страху. Саме тоді людина звертається за допомогою і це рятує її життя.

На даний момент в Україні та країнах ближнього зарубіжжя існує безліч різних реабілітаційних центрів, які дуже схожі один на одного і водночас мають різницю. Ми хотіли б розповісти вам про наш центр реабілітації і чому він називається саме так.

Світлий Дім – назва центру для наркозалежної молоді, каже сама за себе. Наша «Сім'я» саме так і називають хлопці програму, яку проходять. Це говорить про те, що для багатьох «реабілітація» є другим будинком, а для деяких, і єдиним.
Назва придумана самими учасниками, які, власне, і створили сам «Дім». Абсолютно все: починаючи від першого вбитого цвяха, до правил та розкладу придумано та втілено хлопцями. Більшість із них щодня: щось втрачали, знищували, руйнували. Тепер усі вони вчаться жити не заново, а інакше. Створюючи реалізовуючи себе, свій потенціал, свої мрії.
Структура програми реабілітації влаштована та успішно працює понад 10 років, завдяки принципу та цінностям «Сім'ї», спеціально впровадженим у структуру та принцип одужання. Завдяки цьому людина навчатиметься: любити, дружити, сприймати відповідальність, як частину дорослого та успішного життя.

Крок за кроком, хлопці вибудовують свій внутрішній світ наново. Кваліфікована допомога консультантів та психологів допомагає учасникам програми, зрозуміти причини їх вживання та дають змогу набути досвіду. Досвід здорових та усвідомлених рішень.
Структура одужання складається з безлічі нюансів: починаючи від порядку дня, закінчуючи сукупністю методик, процесів та груп. Діти не просто перебувають під наглядом робочого персоналу, як прийнято вважати багатьма, а разом із консультантами навчаються жити. Це справді єдина система одужання, яка взаємопов'язана між собою, спільною метою.
Світлий Дім – це один із мережі реабілітаційних центрів ОРГО «Джерело», програма якої не має аналогів в Україні.

До комплексу одужання входять: гештальт терапія, процеси, спрямовані на вироблення негативної позиції до вживання, інформаційні та АРТ-групи. Спортивні турніри та заходи, творчі постановки, трудова та творча діяльність, три дні (триденний процес, для всієї родини наркомана, що одужує, дозволяє рідним вибудувати нову гілку здорових відносин між один одним).

А також літні виїзди на Кімбурську косу, де хлопці цілий місяць живуть у наметах та мають можливість насолоджуватися всією красою моря та навколишньої природи. І це лише невелика частина того, що пропонує хлопцям наша програма.

Світлий Дім – це не просто програма реабілітації наркозалежної молоді, це місце, де хлопці набувають себе, справжніх друзів, які не додадуть і не кинуть у потрібний момент.

Багато випускників, закінчивши програму дружать сім'ями, створюючи нове здорове покоління людей зі здоровими та чистими цінностями та переконаннями.Вони стають справжніми чоловіками та дівчатами.
Всі вони мають права називати себе людьми з великої літери, кожен з них насправді довів собі та суспільству, що змінити своє життя в корені нереально важко, але все ж таки можливо і десятки випускників наших Будинків доводять це.
Для нас «Свобода» – це бути незалежним у битві за своє щастя.

«Найбільшою мужністю є вміння визнавати свої помилки, а вміння виправляти і не повторювати їх називають мудрістю».
Інформація про наркологічний центр «Світлий Дім»
Що таке наркологічний центр Світлий Дім? Насамперед це люди, які підтримують один одного, щоб разом перемогти смертельно небезпечне захворювання — наркоманію. Це терапевтична група одужуючих наркозалежних, які живуть у Будинку задля досягнення спільної мети, мають однакові цінності, найважливішою з яких є Чистота.

Це поняття включає важливі для одужання критерії: тверезість, чесність, повага до себе і оточуючим. За роки вживання ці слова багато в чому втрачають сенс — наркотичні та психотропні речовини спотворюють сприйняття реальності, занурюють людину в ілюзії та змушують брехати, знецінювати життя, боятися, злитися та неадекватно реагувати на те, що відбувається…

Наркологічна клініка Світлий Дім - це реальний шанс знову знайти втрачене і повернутися до повноцінного та щасливого життя, в якому немає місця наркотикам! Учасникам програми реабілітації допомагають досвідчені психологи-консультанти.
Важливим фактором одужання є правильний розпорядок дня, що враховує всі чинники гармонійного розвитку особистості: спорт, навчання, творчість, спілкування, індивідуальні та групові заняття. Наркозалежній людині необхідно відновити навички самодисципліни, навчитися брати відповідальність за своє життя та вчинки.

Для досягнення стану стійкої ремісії (коли людина здатна протистояти спокусам і ударам долі без думок про вживання), буде потрібний досить тривалий період часу — від року до двох років.При цьому на подолання фізичної залежності потрібно 2-3 місяці.
Але щоб впоратися із залежністю психологічної (основною причиною "зривів") потрібно набагато більше часу.

Протягом першого року наркоман, що одужує, вразливий, - він виявляється без звичної "захисту" - наркотику, за допомогою якого він вирішував труднощі в минулому. Тепер йому потрібно відновитись фізично та морально.

У затишному котеджі, розташованому в мальовничому тихому місці на березі Дніпро-Бузького лиману, в оточенні однодумців, які підтримують його у вирішенні змінитись, у нього з'являється така можливість.
Вибір правильного центру на лікування наркоманії
Наш центр — не наркологічна лікарня, у Світлому Домі не лікують “пігулками та крапельницями”, бо чудово розуміють, що суть завдання реабілітації полягає не в тому, щоб зняти симптоматику абстиненції (“синдрому відміни”), а в тому, щоб навчити людину жити та радіти життю, не вживаючи для цього допінг!

Ми не ставимо на облік, не чинимо фізичного та морального тиску і не утримуємо насильно! У Будинку живуть за принципом “здорової сім'ї”, в якій кожен заслуговує на увагу та повагу. У нас комфортна і справді Світла атмосфера, що сприяє довірливим та чесним стосункам між учасниками! Наш Дім є другим (за рахунком, але не за значенням!) корпусом ЦР "Джерело".
Лікування наркозалежності в Україні є найбільш ефективним у приватних клініках, оскільки державні наркодиспансери не дотримуються необхідних для ефективної реабілітації правил — конфіденційності, добровільності та індивідуального підходу до кожного клієнта.

Ми розуміємо, що, незважаючи на однаковий результат вживання (хвороби, асоціальний та кримінальний спосіб життя, порушення психічних та фізичних функцій організму тощо), причини, які спровокували прийом наркотиків у кожного свої. І для одужання залежний повинен розібратися в собі, знайти та усунути внутрішній конфлікт, наслідки якого він “заглушував” вживанням наркотичних речовин.
Детальна інформація про лікування наркозалежності у центрі «Світлий Дім»
Для наркозалежного реабілітаційний центр Світлий Дім – це місце, де він відчує себе на 100% захищеним від спокус та небезпек “минулого життя”. Щоб людина, яка щойно приїхала, змогла зорієнтуватися в новому оточенні, спочатку йому допомагатиме досвідченіший учасник програми: пояснить їй прості правила, яких дотримуються в Будинку, все покаже і відповість на запитання, що цікавлять.

У Будинку завжди (24/7) знаходиться психолог-консультант, щоб при виникненні потреби у допомозі спеціаліста, залежному не доводилося чекати. Ми розуміємо, наскільки важливою є своєчасність надання підтримки в такій непростій справі, як боротьба за майбутнє та загалом за життя!

Наркологічна клініка Світлий Дім: Україна, Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Березань. Якщо у вас виникли запитання — зателефонуйте черговому психологу та отримайте безкоштовну консультацію.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних