Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Залежність від спайсу та солі.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Так звані спайси (курильні суміші) та солі сьогодні особливо популярні серед молоді. Це пояснюється насамперед їхньою ціновою категорією. Людина не відразу зрозуміє, як потрапив у залежність від спайсу. Крім цього лікування залежності від солі та лікування від спайсу вкрай складне і потрібен тривалий період.

Ці синтетичні наркотики є вкрай небезпечними для людини. За невеликий проміжок часу вживання, руйнується головний та спинний мозок наркомана. Відбувається швидке знищення організму, деградація особи. Тому лікування спайсової залежності вимагатиме терпіння, зусиль самого хворого і природно бажання змінити себе.

Симптоми вживання спайсу та солі
Симптоми або ефект після вживання цього виду наркотиків досить яскраво виражені. У людини починають мимоволі та неприродно згинатися кінцівки, відбувається дефект мови, безсоння, можливі галюцинації, швидка втрата ваги, і це далеко не повний перелік усіх симптомів. Психологічна залежність від спайсу відбувається відразу після першого вживання. І досить швидко починаються збої у нервовій системі людини. А якщо хворий деякий час не має доступу до наркотику, у нього виникають сильні спайсові ломки.
У зв'язку з цим не варто відкладати лікування залежно від спайсу, необхідно терміново вживати заходів та звернутися до фахівців.
Етапи лікування від спайсу та солі в Україні
Як і у випадках з будь-якими іншими видами наркотиків, у лікуванні спайсової залежності необхідний комплексний підхід, який полягає у знятті фізичної та психічної залежності. Насамперед необхідно провести процедуру детоксикації організму, бажано при спостереженні лікарів та фахівців. Далі знімається спайсова ломка хворого, щоб надалі можна було перейти до найважливішого етапу – до психологічного лікування людини.

Лікування залежності від спайсу – процедура тривала та неприємна. Адже залежному наркоману необхідно по-новому спілкуватися з людьми і наново вчитися приймати самостійно рішення. Так як за час вживання у свідомості наркомана відбулися незворотні наслідки.
Внаслідок чого лікування спайсу вимагатиме повного проходження курсу реабілітації для досягнення позитивного результату.

Потрібно почати з того, щоб здати всі необхідні аналізи, після чого зробити детоксикацію організму. Далі фахівець повинен призначити індивідуальний курс лікування залежно від спайсу. І останній дуже важливий етап – це соціальна адаптація наркозалежного, його мотивація та побудови подальших цілей.

Етапи лікування від солі
Лікування залежності від солей необхідно проводити негайно, доки в організмі не почалися незворотні процеси. Звільнення від цієї пристрасті процес тривалий і складається з кількох етапів. Найважливіший це психологічний етап одужання, коли хворому потрібно пояснити, що задоволення від життя можна отримувати тверезим шляхом і життя саме по собі сповнене радощів. Існує безліч терапевтичних груп, спрямованих на відновлення взаємовідносин між близькими.
Результат лікування залежності від спайсу
Лікування спайсової залежності, а точніше позитивний результат від нього, насамперед залежить лише від бажання наркозалежного. Безумовно, лікування спайсу можливе і необхідне, інакше залежний повністю зруйнує себе як особистість і стане недієздатним. Але, незважаючи на такі жахливі прогнози, ніколи не варто опускати руки. При перших ознаках спайсової залежності потрібно звернутися до фахівців за кваліфікованою допомогою.
Отже, слід визнати хворому, що він наркоман і йому потрібна допомога. Тут потрібна тривала і глибинна робота над собою. Зрозуміти, що саме призвело хворого до того, до чого він прийшов. Далі, у лікуванні спайсу важлива мотивація хворого на подоланні психологічної залежності. І нарешті повністю позбавити себе тяги до курильних сумішей. Тобто прибрати спайсову ломку. І тільки після цього можна розраховувати на одужання за умови, що хворий надалі не припинить роботу над собою.
Реабілітація спайсових наркоманів – «Джерело»
Як відомо, реабілітація це тривалий процес, який має пройти будь-яка залежна людина за її бажання позбутися спайсової залежності і змінити своє життя. Саме цей процес пропонує реабілітаційний центр «Джерело».

Щоб пройти якісне лікування залежності від спайсів, у цьому центрі є кілька етапів проходження програми.
Кожен із них по-своєму важливий і потрібен для одужання. У цьому центрі лікування від спайсу відбувається безмедикаментозно. Це повністю терапевтична спільнота, де працюють висококваліфіковані спеціалісти, педагоги та консультанти. У цьому місці немає наркотиків, тут немає спокус розвести себе і вжити спайс чи будь-який інший наркотик.

Людина перебуває тут виключно за власним бажанням. Тут немає замків та ґрат. Все повністю на довірі та злагоді. І саме тут можна отримати найефективніший результат у лікуванні спайсової залежності.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних