Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ШКОЛА
НЕЗАЛЕЖНОЇ СІМ'Ї
|ім. Олени Буланової.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Дорогі друзі!
Наш центр реабілітації залежних людей «Джерело» завжди ставив перед собою глобальні цілі. У результаті нашої роботи, а — це на даний момент вже понад 16 років, ми чітко усвідомлювали, що працювати із залежними недостатньо, психологічна робота необхідна та їхньому близькому оточенню. А це: діти, батьки, подружжя та інші родичі, а також друзі.

Ще недавно, навчанням батьків наркозалежних займалася Олена В'ячеславівна Буланова. Наша Олена – це людина з Великої літери. Тисячі сімей пройшли через її руки і більшість із них набули нових здорових цінностей і по суті нове життя. Олена випускниця Національного державного університету ім. В. А. Сухомлинського, психолог, гештальт-терапевт та коуч. На превеликий жаль і нашої скорботи, влітку 2017 року Олена Буланова загинула в автокатастрофі.

Ми пам'ятаємо та шануємо її внесок у здоров'я нації. Тому ми назвали онлайн Школу незалежної сім'ї ім. Олени Буланової на її честь!

У вересні Школа стартувала, навчання в ній абсолютно безкоштовно. У листопаді 2018 року ми сертифікували 9 прекрасних і цілеспрямованих Випускників. Набір до школи проводиться постійно.
|+38 050 415 13 08.
Зв'яжіться з нами по телефону, щоб зареєструватися:
|Наші перші випускники:
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних