Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Примусове лікування.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Примусове лікування наркоманії анонімно
Пам'ятайте - тільки добровільне, а не примусове лікування наркоманії буде ефективним! Залежний має усвідомлювати свою проблему повною мірою. Інакше він відкидатиме запропоновану йому допомогу та відмовлятиметься від співпраці з психологом. Наш центр не застосовує насильства. У нас немає решіток на вікнах та замків на дверях. Будь-яка людина, яка проходить курс реабілітації в Джерелу, може піти за бажання. Але люди не йдуть! Вони залишаються і продовжують боротьбу за своє життя, тому що чудово розуміють, що чекає на них після відходу. Повертатися до минулого способу життя, де на них чекає саморуйнування, хвороби, самотність, біль і смерть, вони не хочуть.
Прикладом для них є випускники нашої програми, які стали успішними, шановними та улюбленими людьми.

Ніякий вид примусового лікування від наркотиків не може дати подібного результату, тому що ламаючи особистість і залякуючи, можна отримати або апатичного "овочу", або агресора, що затаїв образу.

Тож говорити про “лікування” не доводиться. Навіть якщо така людина перестане вживати, вона не стане повноцінним та щасливим членом суспільства. І взагалі – це незаконно!

Як відправити наркомана на примусове лікування?
На примусове лікування від наркозалежності можна відправити виключно насильно: зв'язати, приспати, викликати бригаду костоломів...
Якщо вам це неприйнятно, значить у вас правильне розуміння, "що таке добре і що таке погано". Якщо такий підхід до реабілітації не бентежить, то спеціально вам нагадуємо — це незаконно!

Так, наркоман, який самостійно прийняв рішення вийти з порочного кола (і не передумав за можливості вжити) — рідкість. Тим більше, з огляду на те, що сучасні синтетичні наркотичні та психотропні речовини (солі, спайси) стрімко руйнують як особистість, так і організм. Розраховувати, що залежний самостійно схаменеться — не варто.
Найчастіше такий переворот у свідомості відбувається, коли людина, яка вживає наркотики, "знаходить дно", від якого може відштовхнутися і випливти. Але доживають досі далеко не всі.

Дізнатися, як умовити залежного лікуватися, просто - зверніться за безкоштовною консультацією до чергового консультанта Джерела!

Якщо ви не можете впоратися з цим завданням, наші психологи, які мають величезний досвід практичної роботи з наркозалежними людьми, і випускники центру можуть приїхати до вас, щоб поговорити (!) з людиною, яка потрапила до хімічної залежності. Вони знають не з чуток, про що говорити і як “достукатися” до затуманеної свідомості, як допомогти залежному усвідомити існуючу проблему та захотіти жити по-іншому. Отримавши згоду від наркозалежного (!), наші фахівці можуть відразу супроводжити його в реабілітаційний центр.

Краще не відкладати поїздку, оскільки, якщо він залишиться вдома, на його думку про необхідність терапії відразу почнуть впливати тисячі факторів — від явних спокус до несвідомих спонукань.

Новоприбулий на програму має мінімум 21 день, щоб самостійно ухвалити рішення про подальше проходження реабілітації. Йому в усьому допомагає старший за програмою учасник – пояснює правила, підтримує, є “особистим наставником”, допомагаючи визначитись із вибором. Він бере участь у процесах групової терапії та відвідує індивідуальні консультації. Цей період так і називається “Орієнтація” – наркозалежний уже живе у розкладі Будинку, спілкується з жителями. Якщо він вирішує, що готовий до змін на краще, починається серйозна та тривала психологічна робота над собою.
Де в Україні примусове лікування наркотиків?
Призначається примусове лікування наркоманів в Україні лише рішенням суду. Судовий розгляд ґрунтується на заяві, написаній родичами, які виражають підозру, що внаслідок подальшого вживання наркотичних речовин підозрюваний стане небезпечним для оточуючих. Довести це досить складно. Держава вкрай не зацікавлена ​​у витратах на лікування за рахунок бюджетних грошей. Тривалий позов стане причиною втрачених грошей і, що набагато серйозніше, — втраченого часу. Наркоманія - хвороба смертельно небезпечна, тому що кожна доза може стати причиною невиліковного захворювання, органічного ураження або смерті.
Якщо раптом позитивний вердикт буде винесений, лікування буде проходити в спеціалізованому медичному закладі, що мало чим відрізняється від в'язниці. Ефективність подібного лікування фактично нульова - після закінчення терапії залежний повертається у звичну обстановку і до старих звичок (інтенсивність вживання, як правило, зростає).

Зателефонуйте — ми розповімо, як переконати залежного у необхідності реабілітації!
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних