Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Опіумна залежність.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
У світі наркоманія також еволюціонує. Наркоспоживачі стають молодшими, з'являються нові види наркотиків, способи продажу також вражають своєю витонченістю. Так чи інакше, кожна сім'я стикається з цією проблемою. Однією з найважчих форм залежності наркотиків є опіумна залежність. Тому питання лікування опіумної наркоманії стає актуальним. Опіумна наркоманія у наш час є величезною проблемою.

Людина, що одного разу вживала опій, або його похідні («Ширка», «Ханка», «Маляс», тощо) потрапляє в мережі опіумної залежності. Так само в один ряд можна поставити і медичні препарати на основі опію, які наркозалежний легко купує в аптеках. Для наркомафії це ласий шматок, оскільки звиклий до опіуму, наркозалежний готовий віддати все заради чергової дози, яка росте з кожним днем. При вживанні опіатів особистість дуже сильно деградує, тому для отримання ефективної допомоги в лікуванні опійної наркоманії необхідно звернутися до клінік або центрів реабілітації наркозалежних.

Методи лікування опіумної залежності

Залежність від опіатів потребує кваліфікованого лікування, яке можуть надати реабілітаційні центри та клініки.
В наш час існують такі методи лікування залежно від опіатів:
  • Медикаментозний.
  • Психологічний.
  • Релігійний.
  • Трудотерапевтичний.
Медикаментозні методи лікування опіумної залежності спрямовані на лікування симптомів від вживання опіатів фізично, знімає так звані на наркоманському сленгу «кумари та ломки». Пацієнт лягає на курс лікування опіумної наркоманії, де він проходить детоксикацію. Або наркологи призначають курс замісної терапії, де використовують «легальний наркотик Метадон».
Психологічний метод спрямовано на внутрішньоособистісну роботу з наслідками від вживання опіатів. Є групові та індивідуальні заняття, на яких психологи та консультанти дають матеріал та інформацію для реабілітації та лікування від опіумної залежності.

Також є релігійні центри реабілітації наркозалежних від опіумної наркоманії. Реабілітанти живуть громадами, де використовують свої методи та способи.

Трудотерапевтичні центри також поширені зараз. Це досить радикальний метод лікування опіумної залежності. Цю тему варто приділити окрему статтю.

Кожен із методів – ефективний, але, якщо застосовувати комплексно їх у лікуванні опіумної залежності, можна досягти хорошого результату.
Насамперед необхідно звернутися за допомогою до фахівців, які підкажуть у якому ключі потрібно розпочати реабілітацію від опіумної наркоманії.
Етапи лікування опійної наркоманії
Для першого кроку лікування від опіумної наркоманії, від наркозалежного потрібно бажання. Нехай це буде мотивація вирішити проблему пов'язану з дозуванням наркотику або уникнення проблем з кримінальним світом. Спочатку цього вистачить. Але бувають випадки, коли просто потрібне примусове лікування залежно від опіатів.
Людина, що вживає опіати, потрапляє в психічну та психологічну залежність, спочатку потрібно пройти детоксикацію в клініках, які спеціалізуються на лікуванні опіумної залежності, але лікування пацієнта на цьому не закінчується, далі курс лікування проходять у центрах реабілітації, де йде робота з особистістю. Яка зупинилася у розвитку та деградувала.
Анонімне лікування в залежності від опіатів в Україні
В наш час цю послугу можуть надати лише приватні клініки та громадські організації та центри, які займаються лікуванням опіумної та іншими видами залежності.
Державні клініки та наркологічні диспансери ведуть суворий облік наркозалежних. Якщо прийняти рішення проходити курс анонімного лікування залежно від опіатів за допомогою замісної терапії, також доведеться стати на облік до наркологічного кабінету.
Реабілітація опіумних наркоманів - Центр «Джерело»
Одним із центрів реабілітації та ресоціалізації наркозалежної молоді є – «Джерело». Цей Будинок, як його називають одужуючі, своєю структурою ґрунтується на принципі групової терапії. Висококваліфіковані консультанти та психологи допомагають заново навчитися жити без наркотиків, регулярно проходять консультації, на яких внутрішньоособистісні проблеми оголюються та знаходяться шляхи для їх вирішення.
Підхід до кожного наркозалежного індивідуальний. Курс реабілітації займає від 1 до 1,5 років. Саме цей період є найефективнішим, на думку спеціалістів центру.

Центр реабілітації «Джерело» має гарну репутацію серед подібних центрів, оскільки його випускники, які пройшли реабілітацію, знову живуть тверезим і щасливим життям.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних