460 просмотров

Легализация наркомании в Украине

Нагадаємо, що така програма діє на території нашої області вже більше року, а препарат метадон безкоштовно роздають в лікарнях наркозалежним в якості заміни тяжким так званим вуличним наркотикам. Теоретично при проходженні метадонової терапії людина, що вживає інєкційні наркотики повинна поступово відмовлятися від них та згодом взагалі позбутися залежності. Нажаль, така концепція у реалії не спрацьовує. Навпаки — наркомани не тільки щоденно абсолютно безкоштовно отримують бажані пігулки опіату, а ще й примудряються заробити гроші на своєму так званому лікуванні. Учасники терапії вже неодноразово потрапляли у коло зору правоохоронців за незаконний винос метадону з лікарень.

На чорному ринку за одну таблетку метадону можна заробити чималі кошти, які наркоманам вкрай необхідні. Адже майже всі наркозалежні стверджують, що лікування метадоном не позбавляє від бажання продовжувати вживати тяжкі інєкційні наркотики.

Такий спосіб життя вів і ось цей наркоман зі стажем разом зі своєю співмешканкою. На метадонову програму в обласний диспансер він записався з конкретною метою — виносити препарат та продавати іншим.
Частину пігулок, які вдавалося виносити, затриманий продавав, частину — розводив з демедролом і отриманим зіллям коловся з дружиною.

легализация наркотиков в УкраинеЗвичайно, «справа добра», адже приносила подружжю наркоманів і бажаний кайф, і єдиний прибуток. Доки інформація про те, що парочка торгує метадоном, не надійшла до правоохоронців. Міліціонери зробили оперативну закупку, і впевнившись у своїх підозрах, провели обшук приміщення. Там співробітники служби боротьби з незаконним обігом наркотиків вилучили мічені кошти, таблетки метадону, шприци та ще безліч інших наркотичних препаратів — коноплю, героїн тощо. Наразі тоговця наркотиками затримано, а найближчим часом всі миколаївські медичні заклади, які розповсюджують метадон піддадуться ретельній перевірці з боку органів внутрішніх справ.