Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Наркологічний центр.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Наркоманія та алкоголізм – проблеми, які увійшли до багатьох українських родин. Залежну людину можна впізнати за неадекватною поведінкою, необґрунтованою агресією, а також байдужістю до колишніх інтересів, зміною кола спілкування.

Змінюється зовнішній вигляд. За перших ознак рідні та близькі повинні включитися у боротьбу за життя наркозалежного та зробити все можливе, щоб допомогти вивести його із замкнутого кола. Приходьте на консультацію до центру реабілітації алкоголіків та наркозалежних, «Джерело» – надійний помічник із позбавлення від недуги, що діє на підставі інноваційних методів терапії.

Наркологічний центр з ефективною реабілітацією

На жаль, у домашніх умовах залежній людині пройти процес реабілітації неможливо, поруч мають бути люди, готові будь-якої хвилини надати кваліфіковану допомогу. Наш реабілітаційний центр із позбавлення алкогольної та наркотичної залежності застосовує абсолютно нові методики лікування, припускає:

 • добровільне перебування у центрі;
 • підбір індивідуального лікування; використання комплексної терапії;
 • постійну психотерапевтичну підтримку.
Завдяки психологам-консультантам залежним вдається поглянути на себе з боку, побачити та прийняти свої недоліки, і головне – навчитися постійного вдосконалення.
Напрацьовуються такі навички, як взаємовиручка, цінність сімейних і дружніх відносин, людського життя. Ефективність програми підтверджується її:
легальністю;
 • тривалістю;
 • професіоналізмом колективу;
 • ліберальністю;
 • анонімністю.
 • Запорука успішного лікування наркоманії у центрі полягає і в підтримці людей, які вже пройшли повний курс реабілітації. Вони приходять, розповідають свої історії, діляться досвідом.
Основні правила центру для наркоманів «Джерело»
Центр реабілітації від наркотичної та алкогольної залежності «Джерело» − Будинок, що стоїть на березі лиману у с. Осетрівка Миколаївської області.
Навколо природа, тиша і немає ніяких спокус, що чатують на великих районних центрах.
Цілий день у хлопців розписаний буквально по хвилинах. Піднімаються вони вранці о 7:00, а лягають о 22:30. Постійно протягом дня триває робота над собою, своїми звичками, мисленням.

Індивідуальна робота є у кожного – молодь готує їсти, прибирає, стирає самостійно! Заборонено лаятись матом, розмовляти на сленгу, курити та вживати алкогольні напої.

За бажанням, учасник програми може піти будь-якої хвилини. У нашому центрі наркозалежних не стоять на вікнах ґрати, а двері не зачиняються на ключ. У нас були випадки, коли за перших успіхів люди думали, що далі зможуть впоратися самостійно. Але отримати стійкий результат та пройти ресоціалізацію за 2, 3 чи 6 місяців неможливо! Потрібно налаштуватися на тривалий шлях, наприкінці якого вам будуть відчинені двері у нове життя!
Комплексний курс реабілітації у накроцентрі.
Головна особливість анонімного наркологічного центру «Джерело» – психолого-педагогічна програма, що включає індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Протягом усього курсу лікування йде відновлення та розвиток усіх аспектів особистості: соціального, духовного, фізичного та психічного.
З хлопцями завжди знаходяться психологи, які готові прийти на допомогу будь-якої хвилини. Важлива й підтримка один одного, яку залежні одержують при спільному проведенні часу. Фахівці центру лікування наркоманії залучають дітей у творчість, роботу – терапевтичні методи, які з успіхом допомагають подолати залежність.

Тільки при правильному комплексному впливі можна досягти позитивного результату.
Методи лікування наркоманії у центрі «Джерело»
Перше, що хочеться відзначити, у наших центрах для наркоманів «Джерело» та «Світлий дім» не лікують наркотичну та алкоголічну залежність медичними препаратами! Не спираємося ми і на певний вид релігії, а діємо згідно з встановленим режимом спеціальної програми американського психолога Френка П'юсіліка.
Тривалість лікування становить від 1 року до 1.5 років – період, необхідний як вироблення нових звичок, а й їх закріплення. Умовно цей часовий відрізок можна розділити на кілька етапів:

 • Фізична терапія, яка просто необхідна, для зняття фізичної залежності організму - "ломки". Ми взаємодіємо з кращими наркологічними диспансерами (приватними та державними установами), в один з яких для детоксикації і буде направлений пацієнт нашими фахівцями.
 • Реабілітація психологічної залежності. Руйнування особистості відбувається не один день, і навіть не один рік. Тому й шукати першопричину (пускову точку саморуйнування) варто у сім'ї, стосунках із близькими. Цей процес найдовший і багато в чому залежить від бажання жити та сімейної підтримки.
 • Ресоціалізація. Не кожній здоровій людині вдається визначити своє місце в соціумі, а пацієнтові, який побачив «саме дно», тим більше. Для розкриття внутрішнього потенціалу в реабілітаційному центрі «Джерело» проводиться безліч заходів, пов'язаних зі спортом, вокалом, побудовою взаємин між членами груп, чоловіками та жінками.

У ранкові та вечірні години на території реабілітаційного центру для наркоманів та алкоголіків збираються усі хлопці для участі у «поділках» – так називаються збори, де кожен охочий може поділитися своїми враженнями за день. Безцінна допомога і старших випускників, які також приходять та діляться своїм досвідом. Їхні позитивні результати надихають і надають впевненості в тому, що позбутися залежності можна.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних