Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
НАРКОМАНІЇ
|У Вінниці.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Всі, хто вперше вживають наркотики, або інші психотропні речовини, які змінюють стан свідомості, кажуть, що це «круто і класно», але мало хто замислюється про наслідки. Після перших разів вживання настає залежність та подальше лікування від наркотиків.

Наразі існує величезна кількість видів наркотиків, вони заполонили всі селища та міста нашої країни, і Вінниця не стала винятком. Зростання наркотизації величезне, тому центрів реабілітації та лікування наркоманії у Вінниці стає дедалі більше. У місті немає такої родини, яку безпосередньо чи опосередковано не торкнулася ця проблема. Головне в її рішенні, вчасно помітити та за допомогою фахівців приступити до лікування наркоманії. Для цього слід знати про первинні ознаки залежності від наркотичних речовин.

Етапи діагностики та лікування наркоманії у Вінниці
Класифікують такі види наркотичної залежності:
  • Опіумна.
  • Кокаїнова.
  • Від психотропних речовин.
  • Канабіоїдів та його похідних.

Перше на що слід звернути увагу – це поведінка людини. У наркозалежного починають виявлятися різкі перепади настрою (від радості до апатії). З'являється нове коло спілкування, яке людина старанно приховує. У будинку чи роботі починають пропадати гроші чи цінні речі.


На венах видно сліди від уколів чи синці. Якщо людина вживає наркотики назально, це сліди порошкоподібного речовини у районі ніздрів. У наркозалежного з'являється специфічний запах.

Зіниці очей неприродно розширені або звужені. Білок – червоного кольору.


У наркозалежного в особистих речах можна знайти шприци, трубочки, пакетики та різні предмети, яким людина не може дати логічного пояснення.


Це ознаки, якими можна визначити чи вживає людина наркотики, для негайного лікування наркоманії. Також діагностувати залежність людини можна за допомогою тесту на наркотики, що продається у будь-якій аптеці міста Вінниці. Якщо тест показав позитивний результат на будь-який із видів наркотиків, необхідно терміново звернутися за допомогою до фахівців та консультантів, які є компетентними у реабілітації від наркотиків.


Лікування наркоманії у Вінниці відбувається у кілька етапів. Насамперед необхідно впоратися з фізичним чинником залежно від наркотиків. Ця процедура називається детоксикація організму. Пацієнт лягає у спеціальну клініку чи центр реабілітації від наркоманії.

Далі за допомогою медичних препаратів відбувається очищення організму від слідів наркотику та токсинів. Процедура детоксикації є досить небезпечною. Органи, ослаблені вживанням, можуть не витримати, тому на детоксикації є лікар реаніматолог. Після цього пацієнт проходить курс відновлення організму від наслідків вживання наркотичних речовин. Особлива увага приділяється печінці, ниркам, серцю та кровоносним судинам.

Але лікування наркоманії на цьому не закінчується. Консультанти та психологи, які надають допомогу у цій сфері, впевнено кажуть, що наркоманія – це хвороба душі. Тож після першого медикаментозного етапу починається психологічна реабілітація наркозалежних.

Здебільшого це методи групової терапії. Багато реабілітаційних центрів у Вінниці та інших містах України використовують цей спосіб. На шляху до одужання важливий чинник грає підтримка, а в цьому випадку вона походить від таких наркозалежних, які хочуть жити по-новому. Але індивідуальний підхід також потрібний. Консультанти, відстежуючи проблеми «всередині» людини, допомагають з ними впоратися та шукають коріння наркотичної залежності.

Після проходження курсу реабілітації в центрах наркозалежних одужання продовжується. Постійно необхідно рости всередині особистісно, ​​оскільки у боротьбі з наркоманією зупинка подібна до смерті.
Анонімне лікування наркоманії у Вінниці
Зараз про допомогу чи реабілітацію наркозалежних говорять скрізь. Але наркотик – це ворог, у мережі якого потрапляють від школяра до депутата. Багато клінік та центрів надають свої послуги анонімного лікування наркоманії у Вінниці. Родичі ж, дізнавшись, що хтось із рідних чи близьких став вживати наркотики, вважають за свій обов'язок надати допомогу. Тільки для них наркоманія є тавром, тож вони цікавляться питанням анонімної реабілітації наркозалежного у Вінниці.

Державні наркодиспансери та клініки лікування наркоманії не можуть надати таку послугу, оскільки Міністерство охорони здоров'я веде статистику щодо поширення наркоманії. Приватні та громадські реабілітаційні центри наркозалежних надають таку допомогу, бо наркоманія не вирок і після реабілітації люди повертаються до тверезого життя.

Способи та тривалість реабілітації наркозалежних
Раніше у статті вже згадувалося про способи реабілітації наркозалежних – це медикаментозна та психологічна реабілітація. Також є працетерапевтичний, релігійний та інші «екзотичні методи». Тривалість реабілітації залежить від ступеня та форми залежності наркозалежного. Чим більший негативний досвід вживання наркотичних речовин, тим тривалішою буде реабілітація.

У середньому медикаментозне лікування наркоманії (детоксикація) та подальше відновлення організму становить від чотирнадцяти днів до двох місяців. Психологічна реабілітація становить від одного до півтора року.

Переваги центру для наркозалежних «Джерело»


16 років на базі громадської організації «Джерело», існує центр реабілітації наркозалежних та ресоціалізації наркозалежної молоді «Джерело».

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Вінниці використовує психолого-педагогічний метод та має унікальний сертифікований патент.


«Охочі жити», так називають людей, які знайшли в собі сили і готові боротися із залежністю приїжджають до центру (проходити програму реабілітації від наркоманії) вже після детоксикації або одразу, коли ухвалили рішення про лікування.

Наркозалежні живуть у групі, де відчувається підтримка. Проходять постійні консультації, де знаходяться вирішення внутрішньоособистісних проблем.


У процесі проходження програми із наркозалежним працюють фахівці у всіх секторах особистості. Розвивають його розум, духовність, емоції, тіло та головне взаємини.

Всі ці сектори постраждали під час вживання наркотичних засобів, тому кожному з них приділяється увага.
Плюсами центру реабілітації наркозалежних «Джерело» можна назвати:
  • Ресоціалізація.
  • Робота з рідними та близькими.
  • Внутрішньоособистісне зростання.
Ресоціалізація – це одна з умов центру. Людині дають здібності та навички, якими вона користуватиметься в соціумі (вчать жити по-новому без наркотиків).

Рідні та близькі наркозалежного – це теж «хворі люди», інакше кажучи співзалежні. Психологи проводять також консультації з ними, щоб після реабілітації сім'я вступила у нові тверезі взаємини.

Особлива увага приділяється внутрішньоособистісному зростанню. Постійні інформаційні групи, тренінги, різні види терапій допомагають одужати.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних