Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Лікування в Україні.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Наркотична залежність – це епідемія нашого часу, а особливо нового покоління. Вона як «чума» — дедалі більше людей потрапляють до її полону, втративши надію, не знаючи способів лікування наркоманії в Україні. Існує безліч реклами про лікування наркоманії, і кожен фахівець у клініці лікування наркоманії або консультант у центрі реабілітації говорять, що його метод найефективніший, але за статистикою, лише 2% наркоманів кидають наркотики за життя. Чому? Тому що наркозалежні, шукають швидкого та легкого лікування, а воно в результаті не допомагає.

Оскільки проблема, яка дуже поширена у багатьох регіонах України та місто Миколаїв, не є винятком, у його області створено безліч центрів реабілітації для боротьби з проблемою безлічі молоді цього покоління.

Методи
Є різні методи та способи лікування наркоманії у наш час. Хтось переконаний, що впорається з цією проблемою в домашніх умовах, так само одним із найефективніших способів лікування наркоманії є реабілітаційні центри для наркозалежних. Будь-яка людина має право на нове, здорове та тверезе життя. І є відмінні фахівці, які з трепетом і всією душевністю запропонують свою руку допомоги будь-якій людині, яка цього вимагає.

В Україні є багато реабілітаційних центрів із різними напрямками:

  • Медикаментозне лікування.
  • Психологічна реабілітація.
  • Трудотерапевтична реабілітація.
  • Релігійне лікування.

Усі вони впевнені у своїй ефективності лікування наркоманії. Але в більшості випадків вони допомагають тільки коли залежний, прийнявши проблему, готовий лікуватися і знаходиться в самому центрі реабілітації для наркозалежних, огородившись від навколишнього світу. Але для отримання максимального та ефективного результату лікування наркоманії, потрібно працювати з кожним сектором особистості, розвивати та змінювати кожну частинку себе однаково.


На Миколаївщині вже 16 років існує центр реабілітації наркозалежної молоді «Джерело».

Це Будинок, в якому багато наркоманів, які не знайшли в цьому житті себе, звикли до заперечення, страху, ненависті, зради, розчаровані в навколишньому світі, починають дивитися на все по-іншому. Це не релігійний центр (хоча проти релігії не проти, для всіх бажаючих на території центру збудовано каплицю, в яку можна сходити у будь-який час). Там немає працетерапії, хлопці навчаються самі керувати своїм рідним Будинком.

Центр реабілітації Джерело побудоване за принципом сім'ї.
Атмосфера, створена в центрі, змінює рамку сприйняття, хлопці та дівчата поступово починають довіряти і відкриватися один одному, отримуючи при цьому безліч відповідей про свій внутрішній світ. Залежний проходить лікування наркоманії серед таких самих як він, які розумію його проблеми та труднощі, можуть у будь-який момент підтримати та допомогти.

Згодом система цінностей кожного починає перебудовуватися і люди, які усвідомили свою проблему, готові з нею працювати і отримувати нові усвідомлення, інструменти для боротьби зі своєю наркотичною та іншими видами залежності.
Анонімне лікування наркоманії в Україні
Центр реабілітації наркоманії «Джерело» допомагає не лише перебудувати особистість людини, а й:
  • Побудувати нові, чесні та тверезі стосунки зі своїми батьками; сім'єю.
  • Навчитися будувати робочі та дружні стосунки з чоловіками та жінками.
  • Переглянути реакцію на безліч зовнішніх і внутрішніх чинників.
Лікування наркоманії, в центрі «Джерело» є анонімним, щоб убезпечити дітей від впливу соціумних чинників.
Анонімне лікування наркоманії дозволяє будувати нове, інше, спілкування, не залежним від громадської думки, соціумних статусів, штампів, стереотипів.
Ефективне лікування від наркозалежності в Україні
Що таке реабілітація наркозалежних? Вона починається з того, що людину поміщають у центр (мікросоціум), де є своє життя, ієрархія, спілкування, одна проблема.
Сама програма ділитися на фази, із проходженням яких людина кардинально змінюється.

Фаза «Орієнтації» допомагає розібратися у своєму шляху, готовності до змін та роботою над собою для лікування наркоманії. Людина знайомиться із Будинком, починає напрацьовувати нові здорові звички.

Фаза "Чистки" - людина коригує свої вуличні моделі поведінки, руйнує минулі переконання. Вчиться по-іншому поводитися, тверезо проводити дозвілля, знайомиться з ієрархічною драбиною, з'являються нові інтереси, стосунки. Лікування наркоманії проходить під постійним наглядом фахівців та підбирається індивідуально.

Фаза "Хто я?" - Прибравши минулі моделі поведінки людина починає розбиратися чому вона так, чи інакше, поводиться, розбирається в тому який він, чого він боїться і що любить. Що спричинило його до цієї серйозної хвороби. Починають по-новому будуються відносини з рідними, завершуються багато образ, руйнуються комплекси.


Фаза "Я і соціум" - розібравшись у причинах, людина починає, відстежуючи контролювати свою поведінку, створюючи нові моделі та реакції. Починає знайомиться із соціумом, передає свій досвід іншим хлопцям та дівчатам. Переходить до етапу вільних відносин зі своїми батьками, нового, зовсім іншого спілкування.

Фаза «Я в соціумі» - усвідомлюючи причини своєї залежності та способи її контролю, людина їде в соціум і починає будувати своє життя заново, вже зовсім іншими шляхами, тверезу, успішну та щасливу. Лікування наркоманії продовжують контролювати фахівці та допомагати у трубних ситуаціях.

Таким чином багато людей у ​​різні етапи свого життя змінюють її кардинально, ставлять цілі, досягають їх, втілюють свої мрії в реальність, мають безліч варіацій своїх реакцій та поведінки в цілому, безліч навичок у спілкуванні з людьми, побудовою відносин, способів донесення інформації, базові техніки НЛП.

Завдяки навичкам, набутим на програмі життя людей змінюються лише на краще. Випускники, приїжджаючи до Будинку, мотивують молодших хлопців на проходження програми, зміну себе, показуючи особисті перемоги, будучи особистим прикладом для кожного.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних