Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
НАРКОМАНІЇ
|У Миколаєві.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Наркоманія-епідемія, чума нашого часу, що поширюється з неймовірною швидкістю і має масштаби громадянської війни, ознаки явно геноциду та замаху на можливість людей бути вільними та успішними. Щороку в Україні помирає понад чотириста тисяч людей від вживання наркотиків та супутніх хвороб.

Щодо лікування наркоманії в Миколаєві, це питання дуже актуальне, оскільки Миколаївська область за статистикою МінЗдрава є третьою областю В Україні за кількістю людей, які вживають наркотики та психоактивні речовини. Тому питання лікування наркоманії в Миколаєві, а також вибору реабілітаційного центру для наркозалежних зараз постає гостро.

Реабілітація наркозалежних є комплексним та трудомістким процесом, який медицина вирішує протягом останнього століття, але, на жаль, як показує практика, вдаватися виключно до медикаментозного лікування наркозалежних є малоефективним, велика ймовірність зриву та необхідності повторної реабілітації.


До того ж на даний момент лікування та реабілітація наркозалежних у Миколаєві стала актуальним та прибутковим бізнесом, у спробі врятувати своїх близьких, люди не шкодують коштів та знаходять все нові та нові можливості допомогти своїм рідним.

Але як уже згадувалося лікування, і реабілітація наркозалежних у Миколаєві, процес комплексний та складний і для реальних результатів має охоплювати всі сфери життєдіяльності людини.

Чим благополучно користуються шарлатанські клініки, некваліфіковані фахівці, чиї вивіски та візитки рясніють гучними заявами та обіцянками про найефективніше лікування наркоманії та повну свободу від залежності.
Методи діагностики та лікування наркоманії у Миколаєві
Діагностувати людину, яка перебуває в активному вживанні, досить просто, тому що робота її нервової системи порушена і прояв неадекватної, компульсивної, незвичної поведінки, зміни у зовнішності та погляді викличуть, рано чи пізно, сумніви та ряд питань щодо станів людини.
Є основні методи діагностики на вживання наркотиків у клінічних умовах:
  • Кров.
  • Сеча.
  • Нігті.
  • Слина.

Що стосується поведінкових ознак прояву залежності найчастіше простежується охопленість свідомості предметом уподобання ( наркотиками, алкоголем, будь-якими психоктивними речовинами), втрата контролю, як над собою, так і над своєю хворобливою потребою, заперечення вживання та впливу, мінімізація та знецінення реальної небезпеки залежності, здатність раціоналізувати та пояснити як собі так і іншим свою поведінку та вживання наркотиків, агресія, спрямована на оточуючих.

Ці речі можуть бути реальним сигналом тривоги для оточуючих. Якщо ви зрозуміли, що у вашому оточенні є залежна людина, то ви повинні серйозно задуматися про те, щоб розпочати лікування та реабілітацію залежного. Одним із вагомих факторів для початку одужання є прийняття проблеми. Лікування наркоманії в місті Миколаїв має включати комплексний терапевтичний підхід.
Анонімне лікування наркоманії у Миколаєві
На жаль, у нашому суспільстві визнати свою хворобу є вироком, тому виникає потреба анонімного лікування наркоманії в Миколаєві. Існують сотні людей, що пройшли реабілітацію, досягали неймовірних успіхів. Переважна більшість людей, які перебувають у проблемі, бажають приховати факт свого вживання та попадання на реабілітацію від оточуючих, тому реабілітаційний Центр у Миколаєві «Джерело», який займається реабілітацією наркозалежних цілком і повністю зберігає анонімність одужаючих, що дає клієнтам почуття безпеки та емоційного.

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Миколаєві — «Джерело» вже понад 16 років займається ефективним лікуванням наркоманії, не застосовуючи медикаментозного лікування, діючи виключно психолого-педагогічним методом, змінюючи сприйняття життя людини, її поглядів, спосіб мислення та ставлення до себе та до життя, в цілому.

Умовно, шлях одужання від наркотичної залежності можна поділити на 3 етапи:
  • Лікування фізичної залежності.
  • Лікування психологічної залежності (психологічна реабілітація).
  • Ресоціалізація.
У Миколаївському Центрі «Джерело» працює команда висококласних фахівців: терапевтів, клінічних психологів, гештальт-терапевтів, НЛП фахівців, які тільки мали в минулому досвід залежності або спів- залежності і успішно впоралися з нею, тверезі не менше двох років і мають педагогічну, психологічну або медичну освітУ.
Програма реабілітації наркозалежних при дотриманні рекомендацій педради та повного її проходження гарантує стовідсоткову тверезість, що підтверджується 48-ма успішними, щасливими та тверезими випускниками центру.

Етапи реабілітації наркозалежних
4 фази, кожна з яких відповідає певним внутрішнім змінам людини. Існує 2 основних періоди реабілітації наркозалежних у центрі:

Реабілітація (1 і 2-а фази програми) – відмова від наркотиків та вихід з нарко суб культури, зміна моделей поведінки, життєвих принципів та переконань, напрацювання тверезих цінностей, робота з програмами успішності, набуття навичок підпорядкування та управління, усвідомлення своїх здібностей та можливостей та вміння застосовувати та розподіляти ресурс.
Ресоціалізація (3 і 4-та фази) – напрацювання соціальних навичок та умінь, відповідних віку в усіх сферах життя, реалізація в соціумі, комунікабельність та побудова відносин з соціумом та сім'єю на зовсім іншому, більш зрілому та усвідомленому рівні.

Центр «Джерело» - реабілітації наркозалежних.
Це не просто центр реабілітації наркозалежних — тут діє принцип роботи «рівний-рівному» — це сім'я, саме так живе Будинок. Тепло, затишок, цілодобова підтримка, взаєморозуміння, прагнення осягнути та змінити себе та допомогти змінитися іншим. У центрі хлопці оточені особливою турботою та увагою. Терапевтичне співтовариство, де основою є спільне одужання, де кожен є опорою іншому.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних