Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
НАРКОМАНІЇ
|У Львові.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Важко і болісно усвідомлювати той факт, що наркоманія, на сьогоднішній день, перестала бути чимось надзвичайним і стала хвилі прийнятним соціальним явищем у сучасному світі.

Світ мистецтва, кіно, соціальні мережі, засоби масової інформації звідусіль ваблять стати на цю слизьку доріжку, а потім пропонують реабілітацію та лікування наркозалежних у Львові, людей, які так і не усвідомили чого вони хочуть від життя, тих, хто насилу приймається брати на себе відповідальність за своє життя, тих, хто шукає себе в цьому світі, тих, чий внутрішній стрижень гнеться від ударів долі, чиї цілі по життю я є примарними і люди перебувають у постійному пошуку себе та свого так званого місця під сонцем.


І все-таки повернемося до того, що наркоманія-це хвороба, що руйнує людину та її оточення, насамперед його сім'ю, близьких. І як будь-яка хвороба наркоманія потребує уваги та лікування наркоманії. І першим і, напевно, основним поштовхом для початку одужання є прийняття самою людиною того, що вона перебуває в проблемі.

Ефективне лікування наркоманії у Львові

Ми вже говорили про те, що одужання починається з ухвалення проблеми. А слідом стає питання про пошук центру реабілітації наркозалежних та розуміння того, які основні етапи доведеться пройти пацієнту.

Розділимо лікування на три основні етапи:

  • Детоксикація.
  • Реабілітація.
  • Ресоціалізація.

Послідовно переходячи від етапу до етапу клієнт реабілітаційного центру має можливість повернутися до нормального життя.

Розберемо послідовно етапи лікування.

Детоксикація чи зняття абстинентного синдрому відбувається у клінічних умовах медикаментозним способом.

Після зняття фізичних аспектів та зменшення невротичних проявів лікування переходить у стадію реабілітації.
Де після того як у фахівців з'явиться розуміння про ступінь зруйнованої особистості та основні внутрішні, особистісні проблеми починається робота з психологами та терапевтами. Третім, заключним етапом є ресоціалізація.

Потрапляючи в соціум і починаючи будувати вже там свої взаємини, людина розуміє ступінь своїх внутрішніх змін і усвідомлює свою здатність та можливість стикатися з навколишнім світом та людьми, враховуючи всі небезпеки повернення до минулого способу життя. Ви можете знайти відповідний саме вам реабілітаційний центр для лікування наркозалежних.
Анонімне лікування наркоманії у Львові

Дуже важливим аспектом отримання лікування наркоманії у Львові є наявність анонімного лікування. Безумовно, в сучасному світі із завищеними вимогами та умовностями певні утруднення становить наявність як самої залежності, так і розголосу факту боротьби з нею. Тому дуже важливо, що є можливість анонімного лікування наркоманії.

Одним з таких центрів, де можна отримати комплексне терапевтичне лікування та реабілітацію на високому рівні - це «Джерело».

Реабілітація наркозалежних у «Центрі Джерело»

Центр реабілітації наркозалежних «Джерело» працює за принципом «рівний-рівний». Терапевтичне співтовариство у якому із залежними працюють професіонали своєї справи-терапевти, гіпнотерапевти, психологи, психотерапевти. Лікування, як згадувалося ділитися на кілька етапів. І у нашому центрі клієнти проходять лікування саме за цим принципом.
Проходження реабілітації наркозалежних завершується після закінчення проходження 4-х фаз:

1 фаза - це очищення людини від «вуличного» сприйняття життя, відповідних переконань, цінностей, очищення мови та заміна моделей поведінки на так звані «успішні».

2 фаза - етап формування свого власного, незалежного «я». Робота з самооцінкою, корекція взаємин у сім'ї. Пошук своїх сильних якостей та робота зі слабкими. Напрацювання лідерських якостей, вміння тримати удар і відповісти собі на запитання «Хто я?»
3 фаза - перше знайомство з новим «я». Поступово реабілітуватися в соціумі, наводити комунікації, презентувати себе. У реабілітаційному центрі «Джерело» анонімне лікування наркоманії, що допомагає відчувати впевненість у собі, і розуміти, що на тебе не дивитимуться з позиції твого минулого.

4 фаза - останній етап одужання, повна адаптація в соціумі, використання всіх інструментів і навичок напівнавчених від попередніх фаз, досягнення своїх цілей, побудова дружніх, любовних відносин - нових і тверезих. Вміння справлятися зі своїми почуттями та радіти життю. І після завершення фази центр реабілітації наркозалежних надає постійну підтримку після лікування.
Тривалість лікування

Не існує швидкого лікування чи реабілітації наркозалежних. Наркоманія схожа на хронічну хворобу, яка вимагає до себе посиленої уваги та лікування. І в реабілітаційному центрі Львова термін неможливо передбачити, оскільки анонімне лікування наркоманії відбувається з індивідуальним підходом до кожного залежного, і тривалість лікування складатиметься від різних факторів, таких як термін вживання.


Якщо ви хочете точно дізнатися про всі методи, способи та тривалість лікування вам варто відразу відправитися в реабілітаційний центр Джерело, який за допомогою кваліфікованих фахівців допоможе відповісти вам на всі питання.

Адже навіть існують міфи про тривалість лікування наркоманії:
Міф: За допомогою медикаментів можна вилікуватись від вживання наркотиків дуже швидко, не звертаючись за допомогою.
Правда: Медикаменти просто знімають перші симптоми від вживання, але ніяк не можуть вплинути на корінь проблеми — психічний стан. Самостійне лікування у Львові медикаментами призведе до марнування часу.

Просто якщо ви насправді зважилися на лікування — реабілітаційний центр «Джерело» буде гідним вирішення проблеми.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних