Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
НАРКОМАНІЇ
|У Кіровограді.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Що потрібне людині для щастя? Кому сім'я, деякий достаток чи кар'єра. В наш час ілюзорне щастя доступне кожному. Для цього варто зайти на сайт, написати смс повідомлення або зробити телефонний дзвінок та придбати наркотики. Всю Україну заполонили наркоторговці, які нищать нашу націю, і Кіровоград не є винятком. Багато хто, коли пробують наркотики, не замислюються про наслідки. Лікування наркоманії є актуальною темою на сьогоднішній день. Оскільки результат залежності від наркотиків та інших психотропних речовин має фатальні результати.

У Кіровограді реабілітацією наркозалежних займаються спеціальні клініки, диспансери та реабілітаційні центри, які використовують різноманітні методи лікування наркоманії.

Комплексне лікування наркоманії. Методи.
Наркоманія – це біч сучасного суспільства. Наркозалежні є у різних вікових та соціальних верствах суспільства. Перші місяці вживання людина все бачить у рожевих окулярах і не замислюється над результатами, які несе за собою наркотична залежність. Наркотики та інші психотропні речовини впливають на здоров'я та психологічний стан людини, тому всі фахівці та консультанти, готові надати допомогу, радять відповідально підійти до лікування наркоманії.

Для реабілітації від наркотиків у Кіровограді використовують різні методи. На даний момент це:

  • Замісна терапія.
  • Медикаментозне лікування.
  • Психологічна реабілітація.

Замісна терапія. Цей метод досі викликає багато питань та суперечок. Деякі вважають це єдиним вірним способом, інші ж говорять про неефективність реабілітації наркозалежних «легальним наркотиком». Людина, яка вирішила приступити до лікування наркоманії у такий спосіб, прив'язує себе до прийому спеціальних медичних препаратів («Метадон», «Метадол», «Бупренорфін», «Еднок» та інші). Йому необхідно для проходження курсу щодня відвідувати сайти, де він отримуватиме препарат.


Думка провідних фахівців у галузі лікування наркоманії залишається такою, що реабілітація наркозалежного методом замісної терапії – це заміна залежності від «вуличного наркотику» на залежність від медичних препаратів. Медикаментозний метод вимагає від пацієнта прийому різноманітних медичних препаратів. Для цього необхідно вступити на стаціонарне лікування наркоманії до клініки або диспансеру. Також можна провести такий же етап реабілітації наркозалежного в домашніх умовах лише під пильною увагою фахівців.


Наркотику властиво накопичуватися в організмі – тому для полегшення наслідків вживання різних речовин слід провести детоксикацію організму. Це досить дорога процедура, оскільки потребує прийому спеціальних препаратів та особливого контролю медичних працівників.

Відмова від вживання наркотиків несе у себе абстинентний синдром чи наркоманському сленгу «кумари» чи «ломки». Саме тому, побоюючись цих хворобливих відчуттів, багато наркозалежних не наважуються розпочати лікування наркоманії. Після очищення організму від слідів наркотику починається відновлення організму. Після вживання в основному страждають такі органи як печінка, нирки, серце та головний мозок. Такий метод займає від тижня до місяця.

Багато психологів і консультантів, які працюють із залежними, дійшли висновку, що наркоманія — це хвороба душі. Тому лікування наркоманії методом психологічної реабілітації є найефективнішим. Наркоман застряг у віці, коли почав вживати. І будь-яка залежність бере свій початок із дитинства. Відносини з батьками, комплекси та багато інших факторів сприяють розвитку наркотичної та інших форм залежності.

Цей метод може бути груповим та індивідуальним. Педагоги та психологи за допомогою консультацій та тренінгів виводять в усвідомлення коріння проблеми та дають навички для подолання цієї хвороби та подальшого одужання, оскільки тверезий наркоман завжди боротиметься за життя.

Для найефективнішої реабілітації залежності слід використовувати комплексне лікування наркоманії. Після проходження медикаментозного курсу, якщо необхідно, обов'язково продовжити психологічну реабілітацію.
Анонімне лікування наркоманії у Кіровограді

Багатьом наркоманія є чимось брудним. Це дійсно так! Але від цього ніхто не застрахований. Якщо наркозалежний погодився на реабілітацію і готовий до одужання, але він побоюється наслідків того, що цей факт стане відомий широкому колу людей і це завадить подальшому життю, можна вдатися до анонімного лікування наркоманії. Ця практика досить поширена як у Кіровограді, так і по всій Україні. Багато клінік та реабілітаційних центрів надають такі послуги.

Реабілітація наркозалежних у «Центрі Джерело»

"Джерело" - це реабілітаційний центр наркозалежної молоді, який використовує психолого-педагогічний метод лікування наркоманії. Програма має унікальний патент та безліч нагород та дипломів у сфері лікування та боротьби з наркоманією. У штаті багато фахівців та консультантів, які мають дипломи та багаторічний досвід роботи із залежними. Висококваліфіковані фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожної людини, яка звернулася за допомогою. Реабілітація побудована за принципом групової терапії з елементами різних технік та методів. Центр вже існує понад одинадцять років і повернув до щасливого тверезого життя безліч людей.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних