Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
НАРКОМАНІЇ
|У Херсоні.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Наркоман. Коли люди чують це слово, вони лякаються, як чорт ладана. Для звичайної людини наркоманія – щось надзвичайне. Йому здається, що центри реабілітації наркозалежних у Херсоні не потрібні. Але він може не підозрювати, що хтось із його близьких уже потрапив у смертельно небезпечну залежність. Наркотики міцно вкоренилися у суспільстві.

Статистика по Херсону та області стверджує, що кожен десятий пробував наркотики чи є наркоспоживачем. Тому лікування наркоманії у Херсоні затребуване, як ніколи. Наркотик не вибирає за статевими чи віковими ознаками. Він б'є без промаху, просто в ціль, руйнуючи особистість людини. Від наркотичної залежності страждає як наркоман, а й його близькі.

Чому ж заборонений плід такий солодкий? Початківцю наркоману здається, що наркотик - це круто! Але наслідки від вживання призводять до плачевних результатів. Реабілітаційні центри у Херсоні можуть допомогти вирішити цю проблему.

У Херсоні набирає популярності купівля заборонених препаратів через інтернет методом закладок. Така доступність наркотиків призводить до зниження віку наркозалежних. Якщо ви запідозрили, що ваша дитина вживає, слід негайно звернутися за допомогою до реабілітаційних центрів для наркозалежних у Херсоні.

Комплексне лікування наркоманії у Херсоні

Наркотична залежність формується як на фізичному, а й у психологічному рівні. Тому варто бити по всіх напрямках, тобто комплексно підходити до вирішення проблеми.


Сьогодні у багатьох містах відкрито центри реабілітації, і Херсон не є винятком. Свої послуги надають як державні, і приватні наркологічні клініки. У цьому питанні слід виявити відповідальність і зробити правильний вибір, оскільки методики терапії різняться.

У сучасній наркології виділяють два найефективніші методи – медикаментозний та психологічний.

У центрі реабілітації з медикаментозним ухилом лікування наркоманії в Херсоні можна отримати кваліфіковану допомогу, яка допоможе позбавитися фізичних наслідків вживання наркотиків, але психологічний фактор залишиться при цьому поза увагою. Фахівці рекомендують проводити реабілітацію наркозалежних не лише на рівні психологічної терапії, оскільки наркотичні речовини руйнують як тіло, так і особистість людини.
Анонімне лікування наркоманії у Херсоні
Одні вважають, що «наркоман» – це тавро на все життя. Інші не наважуються звернутися по допомогу, бо бояться розголосу. На відміну від державних наркодиспансерів, де лікарі не гарантують анонімності пацієнтів, реабілітаційні центри надають можливість анонімного лікування наркоманії в Херсоні. Наркозалежність – це не вирок. За перших ознак вживання наркотиків слід звернутися за допомогою до фахівців.

Центр реабілітації та ресоціалізації наркозалежних «Джерело»
Ось 16 років на базі Громадської Організації «Джерело» функціонує центр реабілітації та ресоціалізації наркозалежної молоді «Джерело». За цей час програму успішно пройшли понад 700 осіб.

Для лікування наркоманії у центрі застосовується психолого-педагогічний метод. Новий учасник програми одразу потрапляє під опіку висококваліфікованих спеціалістів. Для того, щоб досягти максимально стійкого результату, консультанти рекомендують курс проходження програми тривалістю не менше року. Структура програми є унікальною і має ліцензований патент. Кожен педагог-психолог має дипломи та сертифікати у галузі психологічних наук.

Програма поділена на фази:
  • "Чистка" - напрацювання негативної позиції до минулого способу життя.
  • "Хто Я" - пізнання себе.
  • «Я і соціум» – набуття навичок тверезого життя у суспільстві.
  • "Я в соціумі" - заключний етап, де всі навички опрацьовуються на практиці.
Вживаючи наркотики, людина помітно деградує, тому реабілітація – процес кропіткий і потребує індивідуального підходу. Програма включає різноманітні тренінги, спрямовані на розвиток особистості.

Реабілітаційний центр у Херсоні діє за принципом самоврядування. Наркозалежні самостійно керують Домом, навчаються брати на себе відповідальність, вибудовувати нові взаємини. У цьому їм допомагають консультанти, які направляють їх у разі труднощів.

Лікування наркоманії не обмежується полегшенням фізичного дискомфорту, пов'язаного із вживанням наркотиків. Розклад передбачає спортивні заходи, уроки вокалу, а також діяльність, спрямовану на підтримку Будинку.

Щороку учасники центру реабілітації наркозалежних «Джерело» на цілий місяць виїжджають на морське узбережжя, де вони мешкають у наметовому містечку. Це унікальний тренінг, під час якого хлопці та дівчата напрацьовують багато якостей та навичок, які стануть у нагоді їм надалі.

Велика увага приділяється взаєминам із сім'єю. Вважається, що залежна людина своїм вживанням заражає близьких людей, розвиваючи у них співзалежність. Реабілітація залежної людини неможлива без психологічної роботи з її сім'єю. Психологи регулярно консультують родичів, дають їм інструменти правильної поведінки з реабілітантом, організовують спеціальні батьківські дні для спільних тренінгів.

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Херсоні має великий авторитет серед таких установ. Неодноразово учасники програми брали участь у акціях, які пропагують здоровий спосіб життя. Випускники програми стали гідними членами товариства.

Етапи реабілітації наркозалежних у Херсоні

Усвідомлення власної залежності – перший крок на шляху до одужання.

Важливо правильно визначитися із місцем, де проходитиме лікування.
Перебування в центрі реабілітації наркозалежних, а також виконання всіх рекомендацій консультантів-психологів – це ключ до тверезого та успішного нового життя..
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних