Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
НАРКОМАНІЇ
|У Харкові.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
«Наркотик. Кайф. Дурь». Який великий інтерес викликають ці слова? Пропаганда наркотиків звучить звідусіль. Про це говорять старші товариші, про це співають популярні музичні виконавці, безліч фільмів вихваляють наркоманію і такий спосіб життя, інтернет рясніє різною інформацією та пропозиціями про купівлю наркотиків.
Безліч селищ, маленьких міст та великих мегаполісів нашої країни не оминула ця проблема. Лікування наркоманії у Харкові стало дуже актуальною темою. Одурманена молодь, шприци, пристосування для вживання різних наркотиків, целофанові пакетики та багато іншого, пов'язане зі світом наркотиків, давно стало звичною картиною. Наше місто не стало винятком.

За офіційними даними наркозалежних містом налічується близько двох тисяч. Але це лише верхівка айсбергу. Насправді ця цифра набагато вища. Досвід вживання психоактивних речовин у школярів становить близько 60%. Ось жахлива реальність!

Тому лікування наркоманії у Харкові має вийти на перший план.
Соціальне середовище, різні субкультури та клубне нічне життя сприяють формуванню наркотичної залежності. Усі хто зіткнувся з цією проблемою віч-на-віч, ставлять єдине питання своїм друзям, знайомим, а також шукають інформацію в інтернеті «Лікування наркоманії у Харкові». Нижче стаття розповість докладніше про лікування наркоманії, реабілітацію наркозалежних, а також реабілітаційні центри, які надають таку допомогу.

Ефективне лікування наркоманії. Методи.


На даний момент існує багато способів лікування наркоманії, серед них:

  • Наркологічні диспансери.
  • Детоксикація.
  • Кодування.
  • Підтримуюча замісна терапія.
  • Православні реабілітаційні центри.
  • Центри реабілітації наркозалежних.
У зв'язку із підвищенням рівня наркотизації, центрів для реабілітації наркозалежних у Харкові та установ, які готові надати допомогу, стало дуже багато. Якщо в сім'ю прийшла біда і потрібно втручання фахівців, оскільки наркотична залежність проблема серйозна і її вирішити неможливо, потрібно знати про методи реабілітації наркозалежних.

Методи лікування наркоманії:
  • Медикаментозний.
  • Психологічний.
  • Релігійний.
  • Трудотерапія.
Усі наркологічні диспансери використовують для пацієнтів медикаментозний метод реабілітації. Зупинимося на цій темі детальніше.
Наркотична залежність включає два чинники — фізичний і психологічний. Потрапивши до такого наркодиспансера чи реабілітаційного центру, залежній людині, надають допомогу лише у знятті залежності на фізичному рівні, полегшують так звані в наркоманському середовищі «ломки чи кумари».
Детоксикація - це швидкий спосіб виведення наркотику з крові. Цей спосіб ефективний, але небезпечний.
Кодування ставить лише тимчасовий блок, від впливу психоактивних речовин на організм.
Підтримуюча замісна терапія є відносно новим способом лікування наркоманії. У Сполучених Штатах та країнах Європи ця практика використовується досить довгий час. Завданням є скоротити кількість ін'єкційних наркоманів, а також замінити «вуличні наркотики» на медичні препарати типу «Метадол», «Метадикт» та «Бупроморфін». Це досить ліберальний та малоефективний спосіб боротьби з наркоманією, тому багато хто вже відмовляється від нього.
Реабілітаційні центри у Харкові, які використовують психологічний метод реабілітації наркозалежних, є дуже ефективними. За словами психологів, консультантів цих центрів залежність формується ще у дитячому віці, тож роботи проводяться на глибокому психологічному рівні.
Анонімне лікування наркоманії в Харкові
Багато хто перед тим як звернутися за допомогою з реабілітацією наркозалежних, думають про анонімне лікування наркоманії, і чи цей факт стане відомим друзям чи в робочому колективі.

Потрапляючи до державних наркологічних диспансерів та кабінетів замісної терапії, наркозалежний автоматично стає на медичний облік. Приватні та громадські реабілітаційні центри, за умови укладання договору, надають анонімне лікування наркоманії та реабілітацію наркозалежних.

Цей Дім, як його називають хлопці та дівчата, які проходять програму, побудовано за принципом групової терапії та в ньому штучно створено модель мікросоціуму. Адже мета та завдання консультантів та психологів не лише позбавити учасника програми наркотичної залежності, а ще навчити жити по-новому, без наркотиків та інших психоактивних речовин у суспільстві.

Центр реабілітації наркозалежних «Джерело» використовує психолого-педагогічний метод лікування наркоманії. Досвідчені педагоги та консультанти, деякі з них є Випускниками програми, завдяки досвіду роботи з наркозалежними, індивідуально підходять до кожного, тому відсоток «зривників» дуже невисокий.
Регулярно проходять консультації, на які учасник програми приходить із запитом щодо своєї проблеми та йому за допомогою завдань та рекомендацій допомагають її вирішити. У розкладі також є різні групи, на яких порушуються питання залежності, а також інша корисна інформація, яка дозволяє набути здібностей та навичок, що допомагають у новому тверезі.

Також Центр «Джерело» у своєму арсеналі використовує такі методи як арт та гештальт терапії. Ці методи реабілітації наркозалежних спрямовані на роботу із залежністю та побудову нових взаємовідносин з близькими та родичами.

Як вважають консультанти, особистість наркозалежного зупиняє своє зростання у віці, яким людина почала вживати наркотики. Якщо на вигляд учаснику програми двадцять чи тридцять років, то всередині він дитина. Реабілітаційний центр для наркозалежних у Харкові наново вчить на перший погляд елементарним речам. Вступивши в центр хлопці не вміють забити цвях, забули що таке гігієна тощо, які здорова і твереза ​​людина сприймає як само собою зрозуміле.

Також центр реабілітації «Джерело» постійно проводити різні акції пов'язані з профілактикою наркозалежності. Керівника програми нагороджено медалями та орденами, за особливий внесок у боротьбі з наркозлочинністю.
Тривалість реабілітації наркозалежних у Харкові

Якщо брати медикаментозні методи лікування наркоманії, то період реабілітації наркозалежних становить до тридцяти днів.

Наркозалежні, які стоять на обліку та відвідують кабінет замісної терапії, проходять курс за кілька років, а то й триваліше.
Програми у центрах реабілітації індивідуальні. Але максимальний ефект досягається за рік.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних