Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Лікування наркоманії.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Наркоманія – це хвороба.
В Україні нарівні з туберкульозом та гепатитом давно вирує епідемія наркозалежності. Відомі з давніх-давен наркотики та експериментальна синтетика, опіум, стимулятори, солі, спайси ламають життя українців без огляду на їх вік, погляди та добробут.

Працюють підпільні нарколабораторії, йде жвава торгівля в аптеках, налагоджений транзит опіатів з Афганістану до Європи, у зворотному напрямку везуть кокаїн та екстазі.

Весь інтернет усіяний відвертими оголошеннями про продаж наркотиків, закладники копають ямки прямо біля сусіднього під'їзду. Марихуану вимагають легалізації на урядовому рівні.

Уберегти себе та своїх рідних від того кошмару, який невблаганно приносить із собою вживання наркотиків, — особиста справа кожного. Порятунок потопаючих, як відомо, справа рук самих потопаючих. І якщо ви або близька вам людина зіткнулися з проблемою наркозалежності, вам потрібно терміново вживати заходів щодо порятунку свого життя.

Як вилікувати наркомана?
Лікування наркоманії – тривалий та трудомісткий процес, який краще довірити професіоналам. Центр реабілітації Джерело пропонує допомогу психологів, які працюють із наркозалежною молоддю протягом довгих років. У нашому центрі кожен учасник програми реабілітації може отримати потрібне індивідуальне консультування в режимі 24/7.
Залежність від наркотиків неможливо самостійно подолати у домашніх умовах. У кращому випадку її вдасться на якийсь час придушити або замінити іншою залежністю.

Тому що вживання наркотичних речовин — це лише наслідок, спроба змінити реальність, сповнену нудьги, страху, гніву, образ, невдачами та іншими негараздами.

Для того, щоб впоратися з цією бідою, потрібно знайти причину, що викликає у наркомана бажання жити у світі ілюзій та забуття.
Потрібно навчитися прямо дивитися в очі життя, вміти справлятися з проблемами без наркотичних милиць. Іноді для цього доводиться буквально наново вчитися жити в суспільстві.

Джерело – не просто реабілітаційний центр.

Це центр ресоціалізації наркозалежної молоді. У ньому створені умови, в яких людина, яка тривалий час жила за суворими законами “наркоманського життя”, знову навчається довіри, чесності, відповідальності та поваги до себе та оточуючих.
Методи терапії від наркотиків
У Джерела немає ґрат на вікнах, немає примусу до праці та насильства. Ніхто не нав'язує релігійних чи політичних поглядів.

Лікування на 100% добровільне та на 100% анонімне
Для того, щоб повернути наркозалежного до повноцінного життя, потрібна одна важлива умова — його бажання змінюватися. Без добровільної згоди лікування наркозалежності у Джерелу неможливе.

Основний принцип, реалізований у програмі реабілітації, — ізолювання наркозалежного від звичного середовища, яке тягне його у вир старих звичок.
Відсутність тригерів наркоманського життя дає людині можливість по-новому поглянути він. Познайомитись із собою.
Розібратися в нагромадженні своїх звичок та пристрастей, навчитися розуміти свої почуття та керувати ними.
У Джерелу лікування відбувається за програмою, що довела свою ефективність.
Суворий, але комфортний розпорядок дня дає змогу відновити внутрішню дисципліну, без якої людині важко взяти своє життя під власний контроль. А у наркозалежного з тайм-менеджментом, м'яко кажучи, не дуже.

Чергування фізичних, розумових і творчих навантажень гармонійно відновлюють як тіло, яке постраждав від прийому наркотиків, так і особистість, зруйновану наркоманським способом життя.
Що робити, якщо наркоман не хоче лікуватись?
Небезпека наркоманії у тому, що залежна людина не усвідомлює остаточно, що її життя перебуває у небезпеці. Наркотик поневолює його свідомість і стає повноправним "господарем" його життя. Усі вчинки та наміри наркомана підпорядковані лише одній меті — вжити.
Вирватися із цього порочного кола наркозалежна людина сама не може, тому що вживання наркотичних препаратів різко знижує рівень критичного мислення. І уявлення наркомана про саму себе та життєву ситуацію, в якій він перебуває, різко відрізняється від того, що з ним відбувається насправді.
Йому здається, що в нього "все під контролем", "він зможе покинути, коли захоче", "просто ніхто не розуміє його", "але ось завтра ..."
Але це ілюзії, за якими ховається жахлива дійсність.
Найчастіше добровільно приходять до думки про необхідність лікування ті, хто досяг свого дна і примудрився при цьому вижити.

Якщо ви не можете переконати наркозалежного розпочати лікування, вам допоможуть професійні консультанти, які не з чуток знають про ті докази та аргументи, які наводять наркомани на захист своєї пристрасті.
При необхідності можливий виїзд психолога до вас додому та особиста консультація наркозалежного та членів його родини.

Як обійти “пастки” у розмові з наркозалежним, щоб не опинитися у центрі спровокованого наркоманом конфлікту? Як не піддатися почуттям сорому і провини, якими він віртуозно маніпулює? Як допомогти людині, яка відчайдушно чинить опір, хоча перебуває на волосинку від в'язниці, смерті чи інвалідності?
Чи можна вилікувати наркоманію ліками?
Немає. Принцип “клин клином вибивають” не працює. В крайньому випадку, якщо фізична залежність приводить до синдрому абстинента, який не дозволяє наркозалежному приступити до лікування в Джерелі, він може заздалегідь пройті курс детоксикації в спеціалізованій медичній установі. Поряд з ним знаходитимуться представник центру, а після детокса вони разом поїдуть відразу в Джерело.
Наркотики руйнують не лише особистість, але і тіло. Під їх дією людина міняється, деколи до невпізнання. Вживання наркотичних препаратів наносить удар, що крушить, по здоров'ю. Особливу небезпеку представляють сучасні синтетичні наркотики.
Навіть одиничний прийом цих речовин може закінчитися смертю або інвалідністю.
У деяких випадках після вживання (навіть недовгого) спайсів, солей та інших синтетичних наркотиків у психіці людини спостерігаються порушення сприйняття дійсності. При цьому людина не зможе повноцінно проходити програму реабілітації і їй буде потрібна допомога фахівців дещо іншого профілю.

Але найчастіше медикаментозного лікування наркоманія не вимагає.

Все, що дійсно потрібно, — це навчитися розуміти, любити і поважати себе та інших, досягати маленьких і великих перемог, вміти радіти та веселитися без допінгу, долати труднощі з вірою у свої можливості, розкрити творчий та організаторський потенціал… Потрібно перемогти “внутрішнього наркомана” ” і стати Людиною, якою колись з'явився на світ. І навіть краще.
Чи довго проходитиме лікування наркоманії?
Так. Достатньо довго. Щонайменше рік. Всі інші методи, що обіцяють одужання за тиждень, місяць чи півроку, не є дієвими, якщо йдеться про лікування наркозалежності.
Ті, хто обіцяє вилікувати за тиждень, пропонують, по суті, детокс організму, тобто виведення з нього токсичних речовин, що накопичилися за час прийому наркотиків. Після того, як наркоман "прокопається", він відчує полегшення, до досягнення якого він не доклав жодних зусиль. Не дивно, що він одразу знову почне вживати наркотики. І цього разу — вживання буде сильнішим за колишнє, а значить і в рази небезпечніше.
Курс лікування, який триває від місяця до півроку, може надати необхідну теоретичну базу, але не гарантує повного одужання. Це з фізіологією наркозалежності. Для того щоб наркоман зміг повноцінно отримувати задоволення від життя без наркотиків, у нього повинні відновитися дофамінові рецептори. Цей процес займає щонайменше року.

Пройшовши короткі курси реабілітації (менше року) і, опинившись у звичному середовищі, наркоман зірветься і знову почне вживати наркотики. Знання, отримані на курсах, він застосує для маніпуляції оточуючими людьми.

Джерело пропонує програму реабілітації та ресоціалізації наркозалежних людей. Тривалість її – не менше року. За цей час людина повністю відновлюється фізіологічно та набуває навичок та вмінь, необхідних для успішного та щасливого життя.
Де мешкають учасники програми?
Джерело – це не просто центр реабілітації, а й Будинок для охочих жити.
Якщо ви з якихось причин не можете нас знайти або самостійно приїхати, телефонуйте на гарячу лінію. Ми обов'язково знайдемо вихід — зустрінемо, супроводимо чи підкажемо, коли і яким чином найзручніше до нас доїхати.

Затишний двоповерховий котедж, в якому живуть учасники програми, розташований на березі Дніпро-Бузького лиману далеко від суєти, життєвих спокус, несподіваних провокацій та інших факторів, що відволікають від одужання.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних