Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
КОЛИШНІ
НАРКОМАНИ
перемога наркозалежності з перших вуст
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
У народі люблять стверджувати, що “колишні наркомани” – це міф. Мовляв, їх не буває, бо “наркотик уміє чекати”. Але “Джерело” зруйнувало це переконання! Так, перемогти наркоманію важко. Це тривалий процес, що вимагає докладання зусиль з боку залежного та роботи професійних та досвідчених психологів-консультантів. Але ті, хто пройшов програму, знають справжню ціну чистоти! Вони рішуче залишають у минулому все, що може призвести до зриву.

Випускники реабілітаційного центру "Джерело" - це Люди, які ставлять перед собою цілі та досягають їх.

Знищивши “внутрішнього ворога”, вони отримали неоціненну навичку подолання здавалося б неможливих труднощів! Набуття статусу “Випускник” стало чудовим стартом нового життя, і вони по праву можуть пишатися собою. Знаючи на власному досвіді, що наркозалежність — це не вирок, багато хто з них вибирає роботу психолога для порятунку інших людей, які потрапили в чіпкі лапи наркотику чи інших залежностей. Вольові та легені на підйом вони не бояться кидати виклик долі! Для таких Людей більше не існує перешкод, бо вони вміють долати їх!

|Як вибрати правильний центр для реабілітації та лікування?
Ми вже говорили, що центр має відповідати таким критеріям:
  • Доведена результативність застосовуваних методик.
  • Анонімність та добровільність.
  • Відсутність "черги очікування".
  • Безпека та легальність.
Важливим фактором є підтримка випускників після закінчення курсу реабілітації. За час проходження програми учасники отримують необхідні навички самостійного життя: вміють грамотно спілкуватися з людьми, досягати результату та поставленої мети, повністю забезпечувати себе фінансово та в побуті.
Після лікування наркоманії вони стають повноцінними членами суспільства. Випускники продовжують приїжджати до Дім, що став рідним, спілкуються і дружать. Їх поєднують спільні інтереси та цінності. Вони можуть розраховувати на підтримку "Джерела" та один одного.
|Інформація від колишніх наркоманів нашого центру.
Наркомани, що вилікувалися, допомагають новоприбулим повірити в себе. Вони знають, що відчувають хлопці та дівчата, які нещодавно були на дні, а зараз відчайдушно борються за життя. Випускники розуміють, що підтримка тих, хто зміг пройти цей шлях, безцінна, адже свого часу допомогли і їм.
Якщо ви чи ваш родич — наркозалежний, зателефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію.
У «Джерелі» проходять реабілітацію люди з усієї України та країн ближнього зарубіжжя. Майже у кожному місті є наші випускники. Це сильні та успішні особистості. Вони зможуть знайти необхідні слова, щоб допомогти вам подолати страх змін та розпочати лікування.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних