Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Кокаїнова залежність.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Кокаїн є досить розкрученим продуктом і вже не тільки в США та Європі, а й у нас в Україні, а цей факт підтверджують численні фільми та ток шоу, де нам демонструють героїв, які з радістю вживають порошок, ніби натякаючи нам, що це круто. . Але незважаючи на гарну обкладинку гламурного життя, і вже практично невід'ємною частиною якої є кокаїн, ця речовина відноситься до категорії найнебезпечніших речовин для організму людини..

Результатом такої відкритої пропаганди вживання заборонених речовин є статистика, за оцінками якої, близько 14 відсотків дорослого населення по всій країні в якийсь момент свого життя експериментували з наркотиком. Варто також сказати, що кокаїнова залежність з кожним роком зростає, ставлячи здорове суспільство практично на коліна, не залишаючи шансів на здорове і довге життя.

Ця залежність є складною, деструктивною і часто хронічною хворобою, яку важко лікувати. У цій статті ми розглянемо основні проблеми та лікування кокаїнової наркоманії, а також напрямки психосоціального та фармакологічного лікування. Ця залежність має серйозні соматичні, психологічні, психіатричні, соціально-економічні та правові наслідки.

На жаль, спеціального ефективного фармакологічного лікування у разі немає. Нещодавні досягнення в галузі нейробіології виявили різні механізми нейронів, залучені до кокаїну, і запропонували кілька фармакологічних підходів. Дані були отримані у дослідженнях Medline, EMBASE та PsycINFO – США.
Переважними були великі контрольовані дослідження з використанням відповідних статистичних методів. Результати випробувань, спрямованих на лікування кокаїнової наркоманії, виявилися здебільшого негативними.

На даний час немає доступних ліків для лікування кокаїнової залежності. Отже, вивчаючи саму залежність від кокаїну, Національний інститут боротьби зі зловживанням наркотиків продовжує активно проводити ідентифікацію та тестування нових препаратів.

Робляться спроби розробити вакцину для кокаїну, щоб залежні від наркотику люди могли бути несприйнятливими до його наслідків.

Через зміни настрою, які спостерігалися на ранніх стадіях стримання від кокаїну (кокаїнова ломка), антидепресанти виявилися корисними. Крім проблем лікування наркоманії, передозування кокаїну щорічно призводить до загибелі тисяч людей. Також розробляються медичні методи лікування гострих надзвичайних ситуацій, спричинених зловживанням кокаїном.
Симптоми передозування кокаїну
Багато передозувань виникають через те, що люди, які вживають велику кількість кокаїну довгий час, різко вирішують підвищити дозу. При збільшенні кількості дозувань, слід зазначити, що початкові ефекти прийнятої речовини все ще присутні, їх ніхто не скасовував — по суті, це має смертельний фармакологічний вплив на серцево-судинну та інші системи органів наркомана. Передозування кокаїном може виникати у залежних, які наражаються на ризик, використовуючи надзвичайно велике дозування, після того як їх початковий максимум знизився.

Ейфоричні ефекти кокаїну дуже короткоживучі - тривають близько 30 хвилин або, можливо, до однієї години при інтраназальному використанні.

У міру того, як залежні прагне повтору ейфоричного почуття, яке відчували спочатку, вони часто забувають, яку кількість наркотику вже було прийнято.
Передозування кокаїном є небезпечним для життя і вимагає негайної медичної допомоги, оскільки воно може бути смертельним.

Загальні симптоми, що вказують на те, що людина використовувала надмірну кількість кокаїну:
 • Потужні та неконтрольовані енергетичні імпульси.
 • Дратівливість, занепокоєння, безсоння.
 • Екстремальні зміни настрою: почуття збудження та депресії.
 • Агресивна поведінка.
 • Панічне поведінка, параноя.
 • Нудота, блювання, біль у животі.
 • Безперервне мовлення.
 • Збільшення частоти серцевих скорочень, артеріального тиску, температури тіла.
 • Грудний біль.
 • Запаморочення та/або непритомність.
 • Головний біль, судоми, кома.
 • Судоми в руках та ногах.
Методи лікування кокаїнової залежності
Кокаїн наслідки - вживання цього виду речовини також впливає на області мозку, пов'язані з руховою функцією, навчанням, емоціями та пам'яттю, що ще більше ускладнює реабілітаційну програму. До того ж, розробка методів лікування залежно від кокаїну ускладнюється тенденцією до того, що особи, які зловживають наркотиками, не завершують програми реабілітації, а отже, схильність до рецидиву різко зростає.

Незважаючи на ці проблеми, деякі підходи, такі як когнітивна поведінкова та медикаментозна терапія, обіцяють успішне лікування залежності. Однак індивідуально кожен із цих методів лікування демонструє слабкість перед залежністю.
В даний час комплексне лікування, що включає поєднання цих двох методик, виявило результати повного одужання серед залежних. Реабілітація кокаїнової наркоманії потребує постійного догляду за пацієнтом. Це означає, що людині має бути надане не лише медикаментозне лікування, яке передбачено на етапі “скасування”, а й стабільна психотерапевтична допомога, а також постійна соціальна підтримка родичів. Лікування кокаїнової залежності ґрунтується на цих двох вимогах, лише такий підхід гарантує позитивний ефект одужання.

Подібно до того, як опіатні наркотики руйнують розум і тіло, наркоманія кокаїну спричиняє складну мережу біологічних та поведінкових ефектів, які порушують здатність людини функціонувати у повсякденному житті. Ці поширені ефекти вимагають комплексного підходи до лікування, який враховує кожен аспект одужання залежності.
Комплексне лікування кокаїну в Україні
Лікування кокаїнової залежності розглядає медичний стан людини, а також будь-які соціальні та психологічні наслідки від вживання наркотиків. Хронічні залежні від кокаїну, найчастіше, мають інші психологічні розлади, які або існували до знайомства з наркотиками, або були результатом тривалого вживання.

Оскільки психологічні розлади, як правило, посилюють звикання до певної поведінки, лікування поведінкового захворювання стає так само важливим, як і лікування самої залежності.
До поведінкових методів лікування кокаїнової залежності, які успішно застосовують у реабілітаційному центрі “Джерело” входять два основні аспекти:
 • мотиваційні стимули, також відомі як управління у разі непередбачених обставин;
 • когнітивно-поведінкова терапія.

Мотиваційні стимули, які використовуються при реабілітації пацієнтів, використовують систему зворотного зв'язку. Учасники одержують заохочувальні винагороди за подолання різних труднощів, з якими вони стикаються у процесі одужання. Таким чином, в особистості одужуючого формується стимул до здорового життя та досвід самомотивації у нестандартних життєвих ситуаціях, з якими йому доведеться зіткнутися у післяпрограмному періоді ресоціалізації.
Ефективна реабілітація кокаїнових наркоманів
Кокаїн лікування - когнітивно-поведінкова терапія спрямована на відновлення наркоманів, вона змінює поведінку, пов'язану з примусовим вживанням наркотиків, на здорові способи вирішення повсякденних проблем.

Ефективна програма реабілітаційного центру “Джерело” дозволяє учасникам не лише прийняти факт захворювання, але й розібратися у своїх життєвих проблемах, що підштовхнули їх до вживання.
Терапевтична громадська програма “Джерело” забезпечує житлом, медикаментозним лікуванням (при необхідності) та професійною психологічною допомогою для одужання наркоманів протягом усього терміну програми. Ми застосовуємо довгостроковий і комплексний методи для лікування людей, тільки в цьому випадку можна говорити про повне зцілення хворого та виключення рецидиву.

Безперечно, вибір реабілітаційного центру, як і метод лікування, завжди стоятиме за вами, але в свою чергу хочеться відзначити, що тільки наша спільнота випускників програми, а також педагогічний склад, забезпечують підтримку одужуючим наркоманам у момент їх ресоціалізації і всього подальшого життя — життя без наркотиків!
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних