Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Кодеїнова залежність.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Залежність від кодеїну в останні роки все більше набирає обертів.

Процвітання аптечної наркоманії пояснюється легкодоступністю та відносно невисокою вартістю даних лікарських препаратів. Залежність виникає досить швидко і потребує лікування кодеїнової наркоманії. Підсвідомо люди не бачать проблеми в даному наркотику, оскільки вважають, що аптечні ліки не можуть згубно вплинути на здоров'я і викликати залежність від кодеїну.

Однак з кожним роком все більше людей йдуть в аптеки з метою зняти кодеїнову ломку і привести себе «почуття». Річ у тім, що кодеїнова залежність утворюється не відразу, а поступово. Адже на самому початку у людини виникає саме психологічне бажання, а не фізичний голод. Згодом у наркомана виникнуть такі кодеїнові наслідки: озлобленість, надмірна пітливість, головний біль та інші характерні симптоми. Після вживання, залежні стають активними, у гарному настрої та надмірно товариськими.

Самостійне зловживання препаратом без консультації лікаря є небезпекою для людини, що може призвести до передозування кодеїном. Кодеїнова залежність - це окремий різновид наркоманії, коли у людини виникає звикання та стійка залежність.
Симптоми передозування кодеїном
Як говорилося вище, у наркомана, що має цю залежність з'являються різні наслідки.
Іншими словами, при передозуванні кодеїном спостерігаються такі симптоми:
  • трохи звужуються зіниці;
  • сонливість;
  • загальна слабкість у тілі;
  • надмірна пітливість;
  • головний біль;
  • почервоніння обличчя;
  • сухість слизових.
Якщо виявилися подібні синдроми, то необхідна термінова професійна допомога у лікуванні кодеїну.
Наслідки кодеїнової наркоманії
Кодеїноман-початківець відчуває бадьорість, радість і приплив сил. Йому з усіма хочеться спілкуватись і завжди радий усіх бачити. Виникає потреба вжити знову і знову. Але якщо відбувається перерва, то залежна починає відчувати наслідки вживання. Тобто виникає кодеїнова ломка. Як і будь-який інший медичний препарат, кодеїновмісні наркотики мають побічні дії.

Наслідки кодеїну безпосередньо пов'язані з роботою внутрішніх органів та психіки людини. У хворого ускладнюється робота кишечника, згодом зникає апетит, часті запори та внутрішні кровотечі, також знижується рівень артеріального тиску та багато іншого. Крім цього, у людини знижується рівень уваги та пам'яті, підвищується розсіяність. Можна сміливо зробити висновок, що кодеїнова залежність змушує людину деградувати як особистість. Тому в таких випадках необхідно з усією серйозністю підходити до лікування кодеїнової наркоманії.
Етапи лікування кодеїнової залежності в Україні
Лікування кодеїнової залежності має відбуватися в комплексі та етапами. Крім цього при лікуванні від кодеїну необхідно враховувати стаж вживання, індивідуальні особливості хворого та найважливіше прийняття самої проблеми. Це лікування від кодеїну проходить двома основними етапами. Це зняття кодеїнової ломки, тобто фізичної абстиненції, та був тривале складне психотерапевтичне лікування хворого.
Для найефективнішого і безболісного результату необхідно провести повну детоксикацію організму, тобто зняття кодеїнової ломки. Цей етап є першим і найшвидшим.

Далі проводиться психологічне лікування. Наркоманія – це соціальна хвороба, тому тут враховуються всі індивідуальні особливості людини, її звички, інтереси, цінності та коло спілкування. Після цього можна приступати до лікування кодеїнової залежності, після чого хворий зможе повернутися до соціуму. Там він знаходить нові знайомства, працевлаштовується і вчиться проводити тверезо своє дозвілля.
Результат лікування від кодеїну
Для найкращого результату при лікуванні від кодеїну, в першу чергу є бажання хворого. Це має бути самостійно та доросле рішення людини. Тільки в такому випадку він пройде всі етапи лікування і зможе стати гідною людиною у суспільстві. Для цього має бути мотивація. Наркоману необхідно згадати скільки він втратив, і що він придбав би, якби не потрапив у кодеїнову залежність. Найчастіше наркозалежний не має такого плану думки і відповідно у нього немає мотивації.
У таких випадках йому необхідно допомогти виробити мотивацію та прагнення до лікування від кодеїну.

Для ефективнішого результату, спочатку слід виробити мотивацію «від». Для цього хворому необхідно згадати, що з ним відбувалося в моменти ломки кодеїну і в цілому проаналізувати свою кодеїнову залежність. Тобто важливо напрацювати негативну позицію до цього способу життя. І тільки після цього можна розраховувати на найкращі результати лікування кодеїнової наркоманії.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних