Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Клініка для наркоманів «Джерело».
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Чим відрізняється клініка для наркоманів від інших установ, що спеціалізуються на реабілітації наркозалежних клієнтів?

Насамперед — це не лікарня, не монастир і не в'язниця! У “Джерелі” не застосовують лікарські препарати та не нав'язують політичні чи релігійні переконання, на дверях та вікнах немає решіток, замків та колючого дроту. Одужання – справа добровільна!

Більшість центрів і медичних клінік допомагають впоратися лише з абстинентним синдромом (“ломкою”), не звертаючи уваги ті чинники, які провокують вживання наркотиків і стають надалі “приводами” для зривів. Щоб вилікувати наркоманію, потрібна тривала психокорекція за умов закритої терапевтичної групи. При цьому важливим є індивідуальний підхід до кожного залежного.
У нашій наркологічній клініці працює колектив психологів, які мають багаторічний досвід роботи із наркозалежними людьми.

Причиною, через яку людина починає вживати наркотики, найчастіше стає внутрішньоособистісний конфлікт. Він проявляється у вигляді душевного дискомфорту.
Перше ж знайомство з наркотичними речовинами породжує ілюзію простого вирішення існуючих проблем і дає тимчасове відчуття гармонії із собою та світом.
Легкість та швидкість зміни стану формує психологічну залежність від наркотиків, яка при тривалому вживанні переростає у фізичну. Тому лікувати потрібно симптом, а хвороба, тобто. усувати причину внутрішньої дисгармонії.

Сім'я, де живе наркоман, стикається з проблемою співзалежності. Співзалежні родичі щонайменше прагнуть вирішити проблеми, які вдосталь надає їм наркозалежна людина: вони віддають за нього борги, "прикривають" на роботі, "викуповують" з неприємностей і т.д.
Вони вважають, що так вони виявляють свою любов, турботу чи батьківський обов'язок, але у результаті залежний починає ними відверто паразитувати.

Із цього випливає поширена ситуація - "наркоман не хоче лікуватися". Як впоратися з таким станом справ, ви можете дізнатися, зателефонувавши до нашого чергового психолога і отримавши безкоштовну консультацію.

Коли згоду отримано, потрібно визначитись із вибором клініки. Важливим чинником збереження отриманої довіри є анонімність. Часто саме страх викриття та втрати репутації не дозволяє вчасно звернутися за професійною допомогою. "Джерело" гарантує конфіденційність. Ми не розголошуємо інформацію про клієнта – навіть учасники програми знають один одного лише за іменами.
Як вибрати правильну клініку для лікування наркоманії?
Коли виникає потреба в лікуванні наркоманії в клініці в Україні, перед наркозалежним та його сім'єю постає питання про отримання достовірної інформації про найефективніші методики.
Ніхто не зможе розповісти про це краще, ніж той, хто пройшов шлях одужання та досягнув поставленої мети. Випускники “Джерела” та консультанти-психологи можуть відповісти на всі питання щодо того, як повинна проходити програма ресоціалізації, щоб залежний зміг повернутися до повноцінного, успішного та щасливого життя без наркотиків.
Головними критеріями при виборі клініки мають бути:
  • легальність РЦ;
  • професіоналізм колективу;
  • не застосування насильницьких методів;
  • відсутність “черги очікування”;
  • доведена результативність застосовуваної методики.
Детальна інформація про лікування наркозалежності у нашій клініці
Ефективне лікування наркозалежності у клініці України (в ЦР “Джерело”) проводиться за спеціально розробленою методикою, результативність якої доведена сотнями врятованих життів. Вже понад 15 років наш центр є Будинком для залежних, які хочуть змінитись та почати жити по-новому.
Принцип сім'ї — один із головних критеріїв, яких дотримуються всі, хто живе в Будинку. Тренінги та групові заняття проходять у затишній та домашній атмосфері. Психологи-консультанти допоможуть розібратися з будь-якою проблемою, що виникає в ході реабілітації, а досвідченіші учасники завжди підтримають і підкажуть, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації. У “Джерелі” людина почувається захищеною, зрозумілою і може приділити своєму одужанню 100% уваги!
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних