Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Героїнова залежність.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Героїн – страшний наркотик. Спробувавши його хоч один раз, людина вже не може відмовити йому. Багато людей, що зіткнулися з цією проблемою, опускають руки і не вірять у лікування героїнової наркоманії. Коли людина страждає від героїнової залежності – її життя перетворюється на пекло.

Наркотик виходить на перше місце і людина забуває про всі здорові цінності та повністю потрапляє під владу героїну. Цікаво, що наркоман руйнує не лише своє життя, а й життя своїх родичів та друзів. Наркозалежний потребує допомоги, хоч сам цього не усвідомлює. Як визначити, що людина вживає героїн і вчасно розпочати курс лікування від героїнової наркоманії.

Ознаки героїнової залежності
Якщо вживання героїну людини стало відомим його рідним і близьким — необхідно терміново пройти курс лікування від героїнової залежності. Ця проблема вимагає негайного втручання, тому потрібно знати ознаки героїнової залежності:
  • Сліди від ін'єкції на венах.
  • Втрата ваги та апетиту.
  • Блідий колір шкіри обличчя.
  • Вузька зіниця і синці під очима.
У поведінці наркозалежного також відбуваються зміни, зникає інтерес до минулих занять, людина стає дратівливою. У будинку починають пропадати гроші та цінні речі. Якщо ви помітили ознаки героїнової залежності, необхідно терміново звернутися за допомогою до фахівців та консультантів, які допоможуть упоратися з цією проблемою. Залежність від героїну не є вироком, але лікування та реабілітація повинні проходити під суворим контролем.
Як відбувається лікування від героїнової залежності в Україні?
Наслідки героїнової залежності серйозні. Наркотик руйнує тіло і розум, зачіпає фізичний та психологічний фактор, руйнує особистість та тверезі взаємини. З цього лікування героїнової наркоманії відбувається у кілька етапів:
  • Детоксикація.
  • Психологічна реабілітація.
  • Ресоціалізація (адаптація життя соціумі).
Детоксикація – перший крок до одужання. Звичайними словами це звучить як висновок та очищення організму від слідів наркотику та токсинів. Вживання героїну, особливо у важких формах залежності, дуже відбивається на фізичному стані людини. Тому наслідки героїнової залежності лікуються під наглядом фахівців. Пацієнт лягатиме в клініку, де за допомогою медичних препаратів йде очищення організму.
Психологічна реабілітація також потрібна. Після зняття фізичної залежності людині необхідно допомогти знову знайти впевненість у собі і навчитися жити тверезо. Для цього існують психологи, на консультаціях і тренінгах у яких відбувається внутрішньоособистісна робота в лікуванні залежності від героїну. Адже наркоманія — це не лише хвороба тіла, а й душі.

Ресоціалізація. Це слово означає пристосування до життя у новому суспільстві. У контексті лікування героїнової залежності це набуття здібностей і навичок, які допоможуть наркозалежному адаптуватися до життя в соціумі. У період вживання героїну особистість зупинилася у розвитку, і завдання консультантів знову зробити людину дорослою та відповідальною.

Цю допомогу надають клініки та центри, що спеціалізуються на лікуванні та реабілітації від героїнової наркоманії. Повний курс лікування героїнової наркоманії займає близько 1-1,5 року.
Лікування героїнової залежності у домашніх умовах
Наркозалежний може позбутися героїнової залежності не звертаючись до клінік та центрів реабілітації. Для цього необхідно звернутися до спеціалістів та придбати медикаменти для детоксикації організму (виведення наркотику з крові). Далі слід зв'язатися з психологами, які проводитимуть консультації чи відвідуватимуть групи анонімних наркоманів так чи інакше без підтримки неможливо впоратися із цією проблемою.
Лікування героїнової залежності в домашніх умовах потребує комплексного підходу, таку допомогу може надати центр реабілітації та ресоціалізації наркозалежної молоді «Джерело».

Протягом 16 років Центр допомагає своїм пацієнтам. За цей час багато хто пройшов курс лікування героїнової залежності та інших залежностей. І стали гідними членами товариства. Центр «Джерело» використовує психолого-педагогічний метод лікування наркоманії. Кожному наркозалежному індивідуальний підхід тому кількість зривників дуже мала.
Реабілітація героїнових наркоманів – «Джерело»
У реабілітаційному центрі «Джерело» розвивають у людині всі його сектори особистості, які подавилися після вживання героїну.
Тіло, Розум, Духовність, Емоції, а головне – Взаємини.
Протягом курсу у людини напрацьовується негативна позиція до наркотиків та минулого способу життя, прищеплюються нові цінності та здорові переконання. Після курсу реабілітації хлопці вступають у нове життя повністю оновленими.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних