Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ДЕТОКСИКАЦІЯ
ОРГАНІЗМУ
|Від наркотиків.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Наркотики стали настільки звичайними, що цим нікого не здивуєш. Відкриті кордони пустили до нашої країни величезну кількість наркотиків та інших психотропних речовин. Їх вплив на людину дуже згубно і надає організм отруйний ефект отрутами і токсинами.

У наш час, коли наркоманія стала величезною проблемою, багато людей, що потрапили в лапи залежності шукають шляхи виходу із ситуації. Звертаються за допомогою до консультантів та спеціалістів компетентних у сфері реабілітації від наркотичної залежності.

При важких формах залежно від про «тяжких наркотиків», багато хто рекомендує насамперед пройти детоксикацію організму від наркотиків. Наркотикам властиво відкладатися в крові, м'язовій та жировій тканинах, а також у кістках, тому процедура детоксикації – це виведення та очищення організму від токсинів.

Існують два методи детоксикації:
  • Медикаментозний.
  • Не медикаментозний.
Вже з назви ясно, що детоксикація організму медикаментозним способом здійснюється шляхом прийому спеціальних препаратів.

Організм здатний самостійно (природним шляхом за допомогою потовиділення та сечовипускання) очиститися від слідів наркотиків, але це займає більш тривалий період.
Етапи процедури детоксикації організму від наркотиків
Для отримання максимального ефекту від детоксикації організму від наркотиків необхідно пройти такі етапи:

  • Очищення організму (виведення наркотику з крові);
  • Очищення організму від токсинів;
  • Відновлення організму.
Це здійснюється за допомогою медичних препаратів. Медикаменти для виведення наркотику з крові наче «випалюють» його.Це робиться полегшення відчуттів від важких форм залежність від наркотиків. При використанні цих препаратів є реаніматолог, оскільки йде навантаження на серце.

Також клініки, що спеціалізуються на детоксикації організму при наркоманії, використовують: лазні, сауни, мінеральні води, фіто чай – для природної детоксикації (очищення організму). Курс для пацієнтів становить від тижня до місяця.

Детоксикація наркоманів у домашніх умовах

Безперечно! Всі ці процедури можна провести і амбулаторно вдома. Для цього слід звернутися до фахівців, які порекомендують, які препарати та фізрозчини потрібні для детоксикації від наркотиків.

Але повного спектра медикаментів, отримати буде неможливо, оскільки більшість спеціалізованих препаратів – є рецептурними і ними ведеться суворий облік. Можна запросити медичного працівника для допомоги у проведенні процедур крапельниць.

Ознаки та наслідки детоксикації наркомана

Детоксикація організму від наркотиків не є панацеєю у реабілітації наркозалежних. Це лише перший крок на шляху до одужання. Дія препаратів при детоксикації є шоком для організму. Тому можливі такі наслідки:

  • Млявість, фізична слабкість.
  • Ослаблений імунітет.
  • Загострення хронічних захворювань.
Насамперед рекомендується зробити аналізи на сумісність із медичними препаратами, щоб не сталося алергічної реакції.

Також важливо обстежити органи на ураження від отрут та токсинів та застосовувати направлене лікування. Найбільше страждають печінка, нирки та серце. Після курсу детоксикації потрібно пропити вітаміни, для якнайшвидшого відновлення організму. Легкі фізичні навантаження також вітаються.

Для ефективного лікування наркоманії слід після детоксикації організму від наркотиків так само пройти психологічну реабілітацію.
- «Дорослу людину від підлітка, відрізняє лише одне - усвідомлення того, що за кожен вчинок у своєму житті він неминуче понесе відповідальність!»
Павло Казар'ян, засновник РЦ "Джерело"
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних