Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
ЛІКУВАННЯ
ЗАЛЕЖНОСТІ
|Барбітурова залежність.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
У сучасному світі така галузь як фармацевтика стала дуже рентабельною, а сама продукція затребуваною і стоїть однією з перших у списках покупок населення на сьогоднішній день. Але медичні препарати, на жаль, далеко не завжди купуються за своїм прямим призначенням і вже давно відома і поширена така проблема, як барбітурова наркоманія серед молоді.

Таблетки, капсули, сиропи, порошки все це скуповується неймовірними кількостями і внаслідок систематичного вживання завдає непоправної шкоди фізичному та психічному здоров'ю людини, формуючи залежність від барбітуратів.

Діагностика та лікування барбітурової залежності в Україні
Враховуючи побічні ефекти барбітуратів та характерні для підвищених дозувань прояви у поведінці від вживання не складно діагностувати та визначити людину, яка залежить від лікарських препаратів даної категорії. Поведінка людини, яка знаходиться в барбітуровій залежності, нагадує людину в алкогольному вживанні. Найчастіше хворий веде асоціальний спосіб життя.
Діагностувати можна за такими критеріями зовнішності та поведінки:
 • Сплутана, незв'язана мова.
 • Суттєві порушення координації.
 • Млявість, слабкість, сонливість.
 • Неконтрольована агресія або навпаки незрозумілі веселощі різні невротичні розлади.
Лікування барбітурової наркоманії ділитися на кілька етапів:

 • Детоксикація.
 • Реабілітація.
 • Ресоціалізація.
Перший етап лікування залежності від барбітуратів – детоксикація. Виводити з організму отруйні речовини необхідно в стаціонарних умовах, тому що наслідки вживання і важкий абстинентний синдром можуть призвести до сильних судом, епілепсії і навіть смерті, не кажучи вже про реакції психіки на синдром відміни.

Для відновлення психічного здоров'я та реабілітації людини, яка страждає на хронічну барбітурову залежність, необхідний комплексний терапевтичний підхід. Слідом уже можна робити кроки на шляху до ресоціалізації та допомоги людині в облаштуванні та нормалізації життя в соціумі.
Ознаки отруєння барбітуратами
Основними симптомами отруєння (передозування) барбітуратами є:
 • Засинання (сонливість, слабкість, апатія).
 • Поверхнева кома ( людина непритомна, звужені зіниці, розслаблене тіло, шкіра має чутливість і реагує на біль, але реакції претуплені).
 • Глибока кома (відсутня реакція на біль, розширені зіниці, важко працює серце, утруднене дихання).
 • Посткаматозний період - можливі незворотні порушення в роботі головного мозку, проблеми з серцем та судинами
Лікування отруєння барбітуратами:
Отруєння барбітуратами лікують кординальними методами у клінічних умовах. Насамперед промивається шлунок, слідом людині робляться клізми і проводиться ентеросорбція. При виведенні з організму барбітуратів та відновлення його нормального функціонування використовують крапельниці з гідрокорбонатом натрію, розчин глюкози, аскорбінової кислоти та інсулін. Призначаються препарати, що покращують обмін речовин. Проводиться профілактика пролежнів.
Найчастіше зачіпаються і психічні процеси поруч із невротичними розладами, що передбачає госпіталізацію та лікування залежності від барбітуратів відповідними препаратами для відновлення здатності тверезо та адекватно мислити та сприймати навколишній світ.
Наслідки барбітурової наркоманії
При тривалому та інтенсивному вживанні барбітуратів можуть виникнути найважчі наслідки як фізичні, так і психологічні. Через сильний руйнівний вплив на організм барбітуратів у людини починається тремор, підвищена дратівливість, безсоння, проблеми з пам'яттю, змащена мова. Залежність від барбітуратів вважається сильнішою, ніж від опіатів і синдрому відміни теж значно важче і призводить до епілептичних нападів.

Важливим етапом лікування барбітурової наркоманії є саме психотерапевтичний аспект.
Оскільки особистість хворого дуже зруйнована. Є необхідність у роботі з цінностями, із самооцінкою та загальними уявленнями та положеннями у житті.

Отже, підіб'ємо підсумок. В першу чергу, усвідомлюючи, що людина перебуває в проблемі, необхідно детально діагностувати її реальний фізичний і психічний стан, слідом звернутися за допомогою до фахівців: в наркологічну клініку, для детоксикації і як тільки свідомість людини прийде в ясність, а болючі та небезпечні для життя симптоми фізичної залежності та абстинентного синдрому будуть зняті, необхідно починати курс реабілітації та психокорекцію! Будьте здорові!
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних