Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
АНОНІМНІ
ЗАНЯТТЯ
|Для співзалежних батьків.
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
Анонімні та абсолютно безкоштовні групи для співзалежних батьків наркозалежних дітей

Щочетверга, о 19:00 ми зустрічаємося на онлайн курсі для співзалежних і працюємо над собою.
ПРИЄДНУЙТЕСЯ!
Є питання? Чи не відкладай на завтра! Дзвони прямо зараз! Соромишся дзвонити? Пиши!

+38 050 415 13 08
ninarkotikam@ukr.net
Лікування наркоманії – це не міф! Так є проблеми, переважно психологічні як наркомана, так його родичів і близьких. Головне, необхідно виробити правильну стратегію поведінки. Якщо Вас цікавлять онлайн консультації з проблем лікування та реабілітації наркоманії - записуйтесь на наш онлайн вебінар з наркозалежності. Ви зможете отримати вичерпну та корисну інформацію про боротьбу з наркоманією та її реабілітацією. Дзвоніть прямо зараз!

ОНЛАЙН ГРУПИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПРОХОДЯТЬ У КОЖНИЙ ЧЕТВЕР О 19.00 ЗА КИЇВСЬКИЙ ЧАС - НЕ ПРОПУСКАЙТЕ!

Віртуальний семінар для батьків наркозалежних
Десять причин брати участь в онлайн семінарі для співзалежних:
 • Семінар проводиться – безкоштовно.
 • Ви зможете дізнатися, як себе правильно поводити з одужуючим наркоманом - алкоголіком.
 • Аналогів нашому онлайн семінару – не так багато.
 • Семінар ведуть професійні психологи-консультанти із величезним досвідом роботи.
 • У режимі реального часу Ви зможете ставити запитання ведучому та отримати на них відповіді.
 • Якщо Ви робитимете все правильно після відвідування семінару — Ваше життя та життя Ваших близьких почне реально змінюватись на краще.
 • Ви навчитеся розставляти вірні пріоритети у житті та приймати рішення.
 • Зрозумієте схеми маніпуляцій наркоманів та людей з іншими залежностями.
 • Ви зможете знайти людей, які зіткнулися з тими ж проблемами, що є у Вас.
 • І все це Ви зможете зробити, зберігши повну анонімність — якщо захочете звичайно.
Анонімні заняття для співзалежних батьків
Чи актуальне питання одужання для батьків, якщо їхні діти залежні? Від чого їм лікується?
Такі питання, що наводять, можна часто почути від людей, які в перші стикаються з проблемою наркоманії. Таким питанням самі того, не усвідомлюючи батьки, намагаються зняти з себе відповідальність за проблему своєї дитини. Ми не будемо шукати винних, а просто позначимо суть проблеми в сім'ї, де оселилася залежність. Наркоманія – це хвороба сімейна, люди, які живуть в оточенні такої людини, є зазвичай співзалежними. Залежна особистість грає тут зазвичай роль жертви, а батько –рятувальника, цікаво яка роль наркотика?

Наркотик у цій грі на життя - це агресор. За досить простою теорією взаємовідносин «трикутника Карпмана» можна побачити вторинні вигоди поведінки як батька так і дитини.
Батько постійно відчуває свою значущість у цьому світі, тому що завжди треба когось рятувати, а чадо має постійно до себе безцінну увагу батька. Наркотик виконує своє пряме призначення. У цій зв'язці мало усвідомлювати суть проблеми, необхідно діяти та застосовувати новий досвід взаємовідносин. Саме тому допомога батькам наркоманів у терапевтичних спільнотах є однією з невід'ємних частин одужання для людини у «проблемі».
Допомога сім'ям наркоманів може бути різною.

В даному випадку розглядаючи найефективніші за статистикою варіанти продуктивної роботи над собою є:

 • Вебінари для співзалежних.
 • Терапевтичні групи.
 • Особисті консультації у фахівців даного напряму (сімейний психолог).
Школа незалежної сім'ї імені Олени Буланової. ТИСНИ ТА РЕЄСТРУЙСЯ!

Яка допомога потрібна родичам наркозалежних

Допомога родичам наркозалежних це як теорія так і практика надалі. На сьогоднішній день теорія щодо саморозвитку як альтернатива співзалежних відносин не є проблемою і є маса ресурсів для отримання необхідної інформації. Наприклад: інтернет, література, групи та спільноти. Раніше перелічені місця, де співзалежний наркомана може отримати інформаційну та живу допомогу у своїй проблемі. Дуже важливим фактором одужання є бажання щось змінювати і усвідомленість своєї проблеми. Надалі динаміка одужання співзалежного лежить тільки на ньому самому – це важливий момент, який впливає на результат.

Шлях зміни життєвих сценаріїв у зв'язці із залежним досить не простий, і тут головне не здаватися, більше завзяття та чітке розуміння про бажаний результат.

У будь-яких взаєминах мають бути виставлені кордони, дотримання яких буде певним ременем безпеки у спілкуванні та поведінці між батьком та дитиною (як приклад).

Також велике значення має оточення співзалежного. Важливо, щоб поруч були люди які йдуть до єдиної мети, так скажемо однодумці які працюють над собою і прагнуть кращих результатів у здоровій конкуренції особистого саморозвитку.

Близькі люди залежного і сам залежний це один механізм, одна зв'язка взаємовідносин. Зв'язка, де внаслідок деструктивного спілкування необхідна допомога професіонала, людини, яка може дати конструктивну критику та напрямок для подальшої роботи над собою. Важливий процес ведення, тому що на шляху до змін відбуватимуться ситуації, в яких необхідно реагувати за новим, не так як звично робив раніше. Кожна дрібниця має значення, кожне слово та вчинок може зіграти свою роль.

Переваги групи підтримки співзалежних

Важко посперечатися, що кожен з нас потребує підтримки та оточення однодумців. На сьогоднішній день будь-яке захоплення зазвичай має своїх шанувальників. Така сама ситуація і щодо будь-яких проблем і труднощів у житті, хтось уже або вирішив, або вирішує схожу на вашу проблему. Якщо людина її вирішила у нього як мінімум є досвід у її вирішенні, якщо ні, то завдяки таким самим як вона є сили не здаватися і йти далі. Хорошим фундаментом для початку змін є група підтримки співзалежних людей, місце де можна розділити свої переживання і радості щодо актуальної для людини проблеми.

Група співзалежних наркоманів у контексті терапевтичного співтовариства – це сильний механізм, який змінює себе та людей, що потрапили в це оточення.

Безумовно важливим є грамотний підхід і чесність щодо роботи в рамках своєї проблеми. Безперечний факт можливості як одужання, так і реалізації себе у форматі проблеми співзалежних, де можна знайти себе. Людина, яка чітко визначила свою позицію щодо залежного, може чітко позначити основні небезпеки та сценарії, що призводять до згубних наслідків. Це вже професіонал у цій сфері, оскільки якщо людина захворіла на приклад смертельною хворобою починає завзято з нею боротися, то в результаті вона знає про неї все.

Хочеш перемогти ворога - дізнайся про нього все! Проста істина, яку, якщо перетворити на навичку, стане сильною зброєю.

Онлайн лекції для співзалежних батьків

На сьогоднішній день майже кожна людина має доступ до інтернету та додаткових його ресурсів за допомогою яких можна проводити зустрічі онлайн, дистанційно навчаться і бути просто слухачем цікавої для Вас інформаційної платформи.


Таким чином будь-який, наприклад, ваш співзалежний родич може заповнити будь-яку з раніше перерахованих ніш можливостей «світової інформаційної павутини». Приділяючи в день як мінімум дві години лекції для співзалежних батьків, рівень особистої некомпетентності падатиме, що характерно людині, що розвівається в обраному ним напрямі.

Не має значення, яким чином ти розвиваєшся, тому що в момент пізнання ти ростеш. Онлайн навчання дозволяє самостійно вибирати час та умови для отримання важливої ​​для вас інформації. Є можливість так само обговорення і постановки питань на не зрозумілі або цікаві для вас теми. Дуже зручно і комфортно ставити питання людям, які нестерпно соромляться своєї проблеми, адже перебуваючи в анонімній групі вам не доведеться, якщо ви самі не захочете стикатися з людиною заочно.
Школа незалежної сім'ї імені Олени Буланової. ТИСНИ ТА РЕЄСТРУЙСЯ!
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних