Безкоштовна консультація
зміни життя вже зараз
КОРИСНІ
МАТЕРІАЛИ
На цій сторінці ми зібрали добірку корисних статей, прямих ефірів та матеріалів, що більш детально розкривають тему нашої роботи та її цінність
|Ми надаємо допомогу наркозалежним.
|Алкоголізм!
Запис прямого ефіру.
Алкоголізм захлеснув пострадянський простір ще дужче наркоманії. Це соціально прийнятний наркотик, адаптований та соціалізований у нашу культуру. Багато людей навіть не мислять навіть свято без алкоголю.

Життя з алкоголіком стає нестерпним. Багато людей намагаються вирішувати цю проблему самостійно. Наївно передбачаючись, що алкоголік це дефект характеру, просто шкідлива звичка або віковий збій. Ми розповімо правду!

Компетентний професійний погляд — розплющить тобі очі. Ми пояснимо, допоможемо усвідомити помилки і навчимо поводитися правильно.

Вся відповідальність за те, що з тобою відбувається, лежить лише на одній людині… Так! Правильно, - це ти! Безцільне життя призводить до результату, який не тобі потрібний, він не твій, ти його не хотів. І ми маємо тисячі розбитих сердець, нещасливих і пригнічених людей. Мене часто запитують: «Як поставити ціль?». Діти, все просто. Згадайте про що ви мріяли, чи не можете? Почніть із чогось маленького. Маленькими кроками до великих звершень! Апетит приходить під час їжі. Візьміть щось мале і реалізуйте і мета оголить себе. Дія породжує мотивацію.
|Подібні матеріали.
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних
Залиште заявку вже зараз та змініть своє життя та життя своїх рідних